Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NBA Fantasy 2012/13

Featured Replies

Ali na koju foru bi ovo sto je Banjica boys uradio moglo da bude neuspesno? Covek ce imati Rouza, Grejndzera i treci neka npr bude Rubio. Plus svi ostali pikovi koje ce imati. Ako bi se usvojio predlog Nemanje Posrbice, imao bi i Dzejmsa ili Durena. Ne vidim kako bi iko mogao da pobedi takav tim?I zasto smo uopste presli na keeper sistem? :P Mada dobro, bolji je svakako nego u Soniksovoj keeper ligi gde ko je dobro prosao na prvom odrzanom draftu dominira ligom zauvek.
Meni je ovo treca sezona u toj ligi i evo me na drugom mestu, kolo pre kraja... a bio sam treci vec u prvoj sezoni... tako da, treba samo znati :kralj:
  • Replies 103
  • Views 8.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author

rosteri su sto se tice keepera "zamrznuti".play off krece...ricky konacno uspeo da se domogne play off-a :)

I srecno svima u plej-ofu! Ne mogu da verujem kako je brzo prosla sezona... 20 nedelja!

rosteri su sto se tice keepera "zamrznuti".play off krece...ricky konacno uspeo da se domogne play off-a :)
Prosle godine kako si me upsetovao ... kao No7
  • Author
Prosle godine kako si me upsetovao ... kao No7
sad ja igram protiv No7 koji me je upravo dobio... i jos mu se pekovic vratio :huh:

ipak ne radi h2h, inace bih bio 8. sto se tice ove price o keeperima, ja sam u prvoj sezoni igranja prakticno bez njih bio treci, tako da se moze.ova sezona je, sto se tice povreda, za mene bila too much, a nakon par sedmica tim mi je izgledao kao ubjedljivo najbolji s dominacijom u asistima, skokovima, trojkama... ali varejao, gasol, m. williams ubise sve prednosti.

  • Author
ipak ne radi h2h, inace bih bio 8.sto se tice ove price o keeperima, ja sam u prvoj sezoni igranja prakticno bez njih bio treci, tako da se moze.ova sezona je, sto se tice povreda, za mene bila too much, a nakon par sedmica tim mi je izgledao kao ubjedljivo najbolji s dominacijom u asistima, skokovima, trojkama... ali varejao, gasol, m. williams ubise sve prednosti.
bas gledam jos jednom pravila...to je malo nejasno.posto ste ti i ricky 1:1, verovatno se onda islo na kategorije u toku sezone, posto ti u medjusobnom skoru imas prednost (8:3 vs. 4:7)

ili mozda poslednja sedmica? ona uvijek stoji u tabeli pa mozda i ima neki znacaj. :)kako god, ja sam dobio sto sam trazio, mada mi je za trenutak bilo zao kad sam vidio da se svi ovi sto sam ih pokupio s fa liste vracaju na teren, a lillard i lma imaju pet meceva u sedmici. jebo bih posrbicu ruzno. :D

Edited by Timmi

  • Author

bas cu pitati ove sa yahoo-a.mogli bi malo help jasnije da pisu.

  • Author

evo:If at the end of the season, two or more players in a Head-to-Head League (no divisions) finish tied in the standings, the following system is used to break the tie:

  1. Overall winning percentage.
  2. Total Points (Head to Head - Points leagues only)
  3. Highest winning percentage in Week 23.

zašto sada ćutite!?

  • Author

ne cutimo.nismo na netu :)cestitam. prva cetiri nosioca prdnula u cabarmoja krucijalna greska je uzimanje belinelija umesto batlera. da sam uzeo batlera bilo bi 7-4 za mene

kako sam ispao nisam ni gledao sta se desava. wtf???

Kakva seča favorita! Čestitke. Liga nikad nije bila neizvesnija, samim tim i regularnija

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.