Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2012/13


Ros

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    32

  • Daddy Cool

    13

  • LeBron

    12

  • Nemanja Posrbica

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako neko ima visak bekova neka pogleda letece magarce, imam pun kurac nekih PF-ova i nazovi centara, a treba mi zakrpa za GMislim u celendz ligi,u rotou nisam vredan spominjanja posto sam prespavao draft -_-
Ja u istoj ocajnicki trazim valjanog beka, ali ne ide. Uzeo sam Kida i odmah tog dana saopste da su ga stegla ledja i da nece igrati. Sinoc uzmem Korvera umesto njega i posle sat vremena vest Korver propustio trening zbog bolova u ledjima!
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

shumsko drustvo,ne zaboravite da se ove nedelje zavrsava regularni deo i da sledeceg ponedeljka pocinje play-off. sto znaci, da u ponedeljak ujutro ono sto vam je na rosteru, ce biti koristeno za keepere za sledecu sezonu.

Link to comment

Znaci da imamo pravo da otpustamo do nedelje uvece i da se priznaje kao keeper za sledecu sezonu? Ja sam sve nesto mislio da se ne priznaje nista od 1. marta. Ne znam zasto.I imam jos jedno pitanje, ja sam uzeo Ronda sa FA liste, je l moze da se zna iz koje runde ce mi on biti biran kao keeper na sledecem draftu?Hvala.

Link to comment

ako je uzet u prve tri drafta (a jeste), onda u "runda drafta" + 3. znaci 4-a ili 5-a runda:

7. KK birani u rundi N, a pokupljeni su sa FA liste bivaju smesteni u rundu N+3 ako su birani u prve 3 rundi ili u rundu N+1 ako su birani u rundama od 4-e
Link to comment

Ako sam ja dobro računao, Varejao i Gasol u petoj i imaš Parkera u šestoj (tri godine, kako god okreneš).edit. Kirilenko ide iz osme runde. Lillard is pete. Lin iz osme i Dragić iz desete od prošle sezone.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Ako sam ja dobro računao, Varejao i Gasol u petoj i imaš Parkera u šestoj (tri godine, kako god okreneš).edit. Kirilenko ide iz osme runde. Lillard is pete. Lin iz osme i Dragić iz desete od prošle sezone.
da, ja sam se preracunao jer sam kontao da svi idu u n+3. bas je dobro izgledalo. :D Edited by Timmi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...