Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je EON?! Hteo bih da mu se zahvalim što nije menjao ekipu (ostala mu 2 iz Zenita, 2 iz Čelzija, 1 iz Sitija plus na sve to večeras mu ne igraju Tijago Silva i Menez)... :thumbsup:

Link to comment

Jos ja merkam da li da stavim njega, Lewandowskog ili Van Per$ija.Jos mu nisam oprostio one 4 asistencije kada ga ipak nisam stavio u tim protiv Dinama, a vec je danas zasro :(Vidal i Bonuci opravdali, ali mi se onaj Remi posrao u zivot kad mi je skinuo CS za Alexa i Maxwella.@Moco ne pratis nista, oba Tijaga nisu ni otputovali u Spaniju.

Link to comment

Vidala i Bonucija imam i ja al mi je Zlatan kapiten jebo majku. Najgori kapiten u svim fantazijima a narocito ovom. Jos me pita savjetnik zasto ne stavim Vidala al kreten ne slusa....medjutim sad me zbunjuje doticni:Ibrahimovic was your captain on the first day of the current matchday, but he only managed to score -2 points. Remember, you could use your substitutions to change the captaincy to Dante Bonfim before tonight's game.WTF?

Edited by Feindouno
Link to comment
Vidala i Bonucija imam i ja al mi je Zlatan kapiten jebo majku. Najgori kapiten u svim fantazijima a narocito ovom. Jos me pita savjetnik zasto ne stavim Vidala al kreten ne slusa....medjutim sad me zbunjuje doticni:Ibrahimovic was your captain on the first day of the current matchday, but he only managed to score -2 points. Remember, you could use your substitutions to change the captaincy to Dante Bonfim before tonight's game.WTF?
To te malo poprckuje jer ga nisi poslusao. A sad si i mene podsetio da mi je isto savetovao :(Rekao bih da je poceo da mi radi o glavi.
Link to comment

Samo da pozdravim što i Moća ima Thiaga. Propisno sam popizdeo kad sam shvatio koji sam kreten ispao, još sam i gledao sastave pre meča ali nisam ni obratio pažnju, kontam naravno da igra. Jeste da imam i Sirigua ali mi lakše što su primili gol na kraju, moram priznati. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...