Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci... :isuse:Izgubila sam od Pantelie. Covek je bio dovoljno hrabar da skine traku Jarmolenku sa 6 bodova i prebaci je Mati, koji je i meni bio kapiten, tako da je potpuno zasluzeno pobedio i prosao dalje, makar zbog hrabrosti.Meni je bilo dovoljno i da djubretari odigraju makar nereseno sa Ziginima. Konacan rezultat, kad NEAKTIVNIM Ziginima udju rezerve, je 36-35 za Zigine. :frust: :frust: :frust: Monstrum (ime menadzera, ne monstrum zbog onoga sto mi je uradio) je izvrsio izmene i na klupi ima jedan poen Otamendija kog je izbacio iz tima u kom ima dvojicu sa nulama. :frust: :frust:Sutra ce me boleti glava od ovolikog lupanja, tako da cu rezultate uneti u petak. Zreb za 1/8 finala ce biti obavljen u nedelju. Posto sam ispala, sve ce biti posteno. :cry:

Link to comment
:(
Ajde, potrudio si se, oprastam ti. Samo nisi morao protiv mene bas onoliko da se trudis.
Javi se Tolaa™ ziv nisam dok ne cujem da li sam pokojnik ili pukovnik.Sugavi Oskar udje samo da napakosti :(
Pored mog ispadanja, ovo mi je bila najgora nocna mora, da svi imate po 9 bodova! :lolol: Ali rezultati:110 vam majki... - BANG 53-49Petoletka - Ronin 45-46 Sad cu da izracunam, pa javljam ko je prosao.
Link to comment
Znaci... :isuse:Izgubila sam od Pantelie. Covek je bio dovoljno hrabar da skine traku Jarmolenku sa 6 bodova i prebaci je Mati, koji je i meni bio kapiten, tako da je potpuno zasluzeno pobedio i prosao dalje, makar zbog hrabrosti.Meni je bilo dovoljno i da djubretari odigraju makar nereseno sa Ziginima. Konacan rezultat, kad NEAKTIVNIM Ziginima udju rezerve, je 36-35 za Zigine. :frust: :frust: :frust: Monstrum (ime menadzera, ne monstrum zbog onoga sto mi je uradio) je izvrsio izmene i na klupi ima jedan poen Otamendija kog je izbacio iz tima u kom ima dvojicu sa nulama. :frust: :frust:Sutra ce me boleti glava od ovolikog lupanja, tako da cu rezultate uneti u petak. Zreb za 1/8 finala ce biti obavljen u nedelju. Posto sam ispala, sve ce biti posteno. :cry:
Uh, tek sad videh ovo :(A bio sam ubedjen da si prosla, no sam zaboravio na automatske izmene...Moja sucut.P.s. Svali bez na Hazarda i promaseni penal.
Link to comment

Dakle, grupa smrti...Fanfare molim...1. BANG - gol razlika +542. 110 vam majki - gol razlika -43. Petoletka - -234. Ronin - -27Ostali sutra uvece ili u petak, kad udju automatske izmene, ne mogu da ulazim da gledam svaki tim.

Link to comment
P.s. Svali bez na Hazarda i promaseni penal.
Ne bi mi pomogao, izgubila sam za 12 poena. Jedino ako ga je i Monstrum imao. Sama sam kriva, uopste nisam kombinovala pred proslo kolo kad sam koristila WC. Morala sam ga ostaviti za ovo, nisam razmisljala da mi ta utakmica nista ne znaci, vec prakticno samo ova.U svakom slucaju, cestitke Panteliji i Ziginima. Za Zigine se nadam da ce se aktivirati u narednoj fazi, bila bi steta da ih izvuce Fei i prodje bez borbe.
Link to comment
Ne bi mi pomogao, izgubila sam za 12 poena. Jedino ako ga je i Monstrum imao.Sama sam kriva, uopste nisam kombinovala pred proslo kolo kad sam koristila WC. Morala sam ga ostaviti za ovo, nisam razmisljala da mi ta utakmica nista ne znaci, vec prakticno samo ova.U svakom slucaju, cestitke Panteliji i Ziginima. Za Zigine se nadam da ce se aktivirati u narednoj fazi, bila bi steta da ih izvuce Fei i prodje bez borbe.
Imao ga je :(A nakon ovog stvarno ne bi bilo fer da Zigini ostanu neaktivni.
Link to comment
:isuse: Nije trebalo da mi kazes. Azar ce dobiti priliku da se iskupi u narednom kolu PL, ako ne, kaznicu ga izbacivanjem iz tima. Bar cu da se nerviram samo u jednom fantaziju do kraja sezone. U Ligi Evrope se ne nerviram, kako bih i mogla uz jednocifreni ili jedva dvocifreni broj poena po kolu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...