Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

US Open 2012 p-b-p

Featured Replies

kakav propust posle 40:15

  • Replies 638
  • Views 51.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fererova jedina sansa je bila juce u uslovima u kojima se ne moze igrati tenis. Cim se doslo u situaciju da tenis odlucuje, Ferer nema apsolutno nista da suprostavi Novaku osim borbe, volje i zelje. To svakako nije dovoljno da se uzme set pogotovo kada se uzme u obzir da ce Novak u najgorem slucaju imati 2 brejka po setu

Edited by tsva

Kakvo mrtvo more na topiku. Kao da Nole igra neki 250 turnir, a ne 1/2 USO. Kako se lako razmaziti...

Kakvo mrtvo more na topiku.Kao da Nole igra neki 250 turnir, a ne 1/2 USO. Kako se lako razmaziti...
Na dobro se čovek lako navikne :) :)

Lep tenis, još lepše što je Đoković pobedio. :D

Kakvo mrtvo more na topiku.Kao da Nole igra neki 250 turnir, a ne 1/2 USO. Kako se lako razmaziti...
Nema se sta puno komentarisati kad je bilo jasno da Ferer u normalnim uskovima ne moze uzeti set ni pomocu trikova.

Ovo bi i izgledalo ovako kao posljednja tri seta danas da je juče počelo u normalnim uslovima. 7-11 gemova za Ferera u najboljem slučaju.

Koji Nole sutra izlazi na teren?

Koji Nole sutra izlazi na teren?
onaj koji ce da se osveti za poraz na olimpijadi i onaj koji sutra ima milion bonusa ako dobije tj umesto 1.9 njemu ce pripasti 2.9

sad su izbacili raspored:Arthur Ashe Stadium04:00 AM Men's Singles - Finals Andy Murray (GBR)[3] vs. Novak Djokovic (SRB)[2] što znači po srednjo-starokontinentskom: 10 ujutru :huh: ne znam da sutra ili prekosutra :wacko:

2

trans.gif N. Djokovic Finals

3

trans.gif A. Murray Sep 10, 4:00 PM (ET) valjda 16h po njihovom, to je 22h kod nas?

^^greska, nema sanse da je u 4 ujutru....

Edited by Takanohana

možda misle da će se Skotch tako provući do titule bez borbe

Sigurno je 4pm trebalo da piše... juče je za Noletovo polufinale pisalo isprva 11pm :P

Na sajtu US Open-a piše 4 pm

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.