Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

nije baš od životne važnosti ali ima li neko da mi pojasni zašto Pešikan sa eurosportsrbija Berdiha zove Berdič? je l' se to stvarno tako izgovara na češkom?
zato sto je Pesikan kompletni debil?
Link to comment
ma meni je on ok. egal s viškovićem sa sport-kluba.biće da je to pokupio od amera.
auuuu brate, Viskovic je jedan od najboljih sportskih komentatora, Pesikan se cak ne moze ni nazvati komentatorom. zaboga, covek je krenuo sa izrekom behend™, jebo li ga behend. covek komentarise tako sto slusa english eurosport i onda simultano prevodi, kreirajuci ultimativnu nelagodu za svakog ko ga slusa... vrlo verovatno najgori sportski komentator u drzavi. kum™ je za njega melem za usi...
Link to comment
auuuu brate, Viskovic je jedan od najboljih sportskih komentatora, Pesikan se cak ne moze ni nazvati komentatorom. zaboga, covek je krenuo sa izrekom behend™, jebo li ga behend. covek komentarise tako sto slusa english eurosport i onda simultano prevodi, kreirajuci ultimativnu nelagodu za svakog ko ga slusa... vrlo verovatno najgori sportski komentator u drzavi. kum™ je za njega melem za usi...
a pa dobro, stvar utiska. meni nekako "leži". možda što ima lep glas, šta li... :lolol:
Link to comment
:lolol: Ispade Fed. Smešno mi jer nisam slušao vesti danas i pogledam nabrzaka lajvskor i rutinski zaključim da je dobio.A onda počeo da čitam vesti i vidim da je razočaran i tek onda skontam da je ispao.Sjebao ga Fiš, Fonjini-efektom :lolol:Bogami, sad se dobro zakuvalo.
Link to comment

ja jos pre pocetka rekoh da na Murraya mora ozbiljno da se racuna... i sada kada vidim kako posrano igra a prolazi, a usput su mu izbacili i Tsongu i Federera iz zreba, mora covek da se zapita "is it time"?Berdych doduse ima 4-2 protiv Murraya, 1-0 na GSovima, ali ne vidim da iko moze britanca zaustaviti sem NJoleta...e, da, za sve sto misle da DZanko ima sanse protiv Ferrera, ono, wake up ppl :) voleo bih zaista da DZanko dobije, ali Ferrer je strasno underrated igrac, i nije dzabe top 5 vec duze vreme

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...