Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

 

Romário: "The best player I have ever played with and the 4th best in the history of the game together with Zidane."

 
Raúl: "The best I have ever played with."
 
Maradona: "One of the greatest ever."
 
Guardiola: "The best player in the world, I can't believe he hasn't won the title as best player."
 
Beckenbauer: "Pele was the best in the 60's, Cruyff in the 70's, Maradona in the 80's and Laudrup in the 90's."

 

Najbolji paser u istoriji (barem ono sto sam ja uspeo da vidim gledajuci starije utakmice i snimke) i jedan od najboljih fudbalera ikada. Ako pogledate video videcete i zasto... Enjoy...

 

Edited by IndridCold
Link to comment

Da, Scholes jeste bolji aerial passer iz velike daljine. Ali Laudrup je kompletniji, IMO. Najbolji short passer (pasovi po zemlji i short-to-middle range) da budemo precizni. Tu racunam ne samo preciznost dodavanja nego i genijalne zamisli, takva dodavanja da se svi koji gledaju utakmicu iznenade, ukljucujuci i igrace na terenu.

Edited by IndridCold
Link to comment

 

On nam je samo u najsvezijem secanju. 

 

I dalje mislim da je Laudrup bolji, ali ne mislim ni da vi niste u pravu ako preferirate Zizua. 

 

Podsecam vas da postoje i takvi igraci kao sto su Ziko, Platini, Krojf... Tesko je tu biti sudija.

Edited by IndridCold
Link to comment

:lolol:

 

robi je bio veliki passer, jedan od najvecih i to igrajuci u tezim uslovima od onih koje su imali ovi koje hejlujete. nije zidan ali za mene je bolji od skolsa u svemu iako mi je skols najdrazi mufc igrac te generacije.

 

nesto mi sad upade u oci podatak da je skols bio visok samo 1,68?!

Edited by yolo
Link to comment

dobro mozda malo preterujem  :lolol:  ali me vec duze vreme drzi trip da je robi najbolji zvezdin igrac koga sam gledao za mog aktivnog bivstvovanja na tribini (1975-1991) koga su samo vanfudbalske okolnosti sprecile da se taj oreol zaista materijalizuje. 

Link to comment

dobro mozda malo preterujem  :lolol:  ali me vec duze vreme drzi trip da je robi najbolji zvezdin igrac koga sam gledao za mog aktivnog bivstvovanja na tribini (1975-1991) koga su samo vanfudbalske okolnosti sprecile da se taj oreol zaista materijalizuje. 

 

Pa ili on ili DSP, nema treće. 

 

Drugo, pa nije umro čovek (Scholes) da je "bio" visok 1,68 :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...