Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Румуни су били доста константни, имали солидне резултате и након Америке. Бугари су се послије бламирали у нашем стилу.

 

igrali su ok u Engleskoj 1996, čak su i dobili Rumuniju.

Link to comment

Јел оно би и Грчка играла у САД?

Турска је играла 1996. са Хрватском у групи, тих су година Балканци баш били бум.

Link to comment

igrala je Grcka ali bas bedno. Hrvatska je odlicno odigrala EP 96 i naravno 98. a i mi smo po imenima i potencijalu 98 trebali svasta da napravimo.

Link to comment

igrala je Grcka ali bas bedno. Hrvatska je odlicno odigrala EP 96 i naravno 98. a i mi smo po imenima i potencijalu 98 trebali svasta da napravimo.

 

Нисмо имали ни среће, налетјели смо на Холандију која је била јака као црна земља. Пропустили смо шансу да побиједимо Нијемце, да смо били први жријеб би се отворио, али би у четвртфиналу наишли на Хрвате. Ипак, не вјерујем да би тад могли да нас побиједе.

Link to comment

Превише ноншалантних звијезда у тиму, селектор без ауторитета, голман скромних могућности... опет су нас Холанђани избацили на гузове, промашен пенал и срећан погодак Давидса. Прво полувријеме против Њемачке је било ок, друго ужас. Против Америке и Ирана типична болест гениталија.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

igrala je Grcka ali bas bedno. Hrvatska je odlicno odigrala EP 96 i naravno 98. a i mi smo po imenima i potencijalu 98 trebali svasta da napravimo.

 

Secam se naslovne strane Globusa (ili Nacionala, ko ce ga znati) tik pred prvenstvo gde neki hrvatski trener (mozda Ciro, ali pre Tomislav Ivic) kaze kako je Jugoslavija jedan od favorita za titulu. Vec posle prve utakmice se videlo da tu nema nekog potencijala. 

 

Iz ove perspektive mi se cini da bi tim SRJ doziveo zenit na prvenstvima 1994. ili 1996. 

Link to comment

Apsolutno.

 

Ja se recmo uopšte ne sećam Savićevićeve partije 98.

 

Jedino mi je u glavi neki kadar koji hvata Davidsa kako prima i namešta loptu, a ovaj lipsava trčeći ka njemu iz drugog plana. 

 

Ipak, mogla je ta ekipa mnogo bolje da odigra protiv Irana i Amerike. I Holandija bi bila drugačije rešena tada. 

 

No, najveći žal 90ih imam oko prokockane pobede nad Špancima 00.

Edited by McCabe
Link to comment

Apsolutno.

 

Ja se recmo uopšte ne sećam Savićevićeve partije 98.

 

Jedino mi je u glavi neki kadar koji hvata Davidsa kako prima i namešta loptu, a ovaj lipsava trčeći ka njemu iz drugog plana. 

 

Ipak, mogla je ta ekipa mnogo bolje da odigra protiv Irana i Amerike. I Holandija bi bila drugačije rešena tada. 

 

No, najveći žal 90ih imam oko prokockane pobede nad Špancima 00

Савићевић и Пикси су тад били тек нешто више од рекреативаца, а нажалост то су нам били организатори. Станковић је био млад, а никад и није био право рјешење за плејмејкера. Друловић је такође био стар... Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Danas ortaku pokazujem fotku na koju sam naleteo pre 10ak dana i posle 2 sata me zove telefonom i pita da li sam normalan što smo se nasmejali istoj kada je čovek jutros preminuo. Naravno, do tog momenta pojma nisam imao.

Baš me je smorila vest.

 

Evo i pomenute fotke, vredi imati je u kolekciji.

uploadfromtaptalk1455392564055.jpg

 

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...