Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

Inače, da prijavim. Upravo sam odgledao Only the Lonely, i film je izvrstan, bez ikakvog preterivanja. Glumačka ekipa je nadrealno dobra ( John Candy, Maureen O'Hara, Ally Sheedy, Anthony Quinn, James Belushi), film je dirljiv i duhovit i zabavan, i s obzirom na temu izuzetno uspešno se kloni patetike i klišea. Pritom , izvrstan dokaz da u rom-com-ovima ne moraju da glume samo lepotani i lepotice (mada je Ally Sheedy sasvim slatka, ali su je ovde napravili malo na plain). Voleo bih da danas ima više takvih, a manje fakin' kejt Hadson (ne da je ona lepa). Ko ne odgleda ovaj divan film (ako već nije), nek se smatra WTMIL.http://www.youtube.com/watch?v=o-ti18c-FE8

Link to comment

Dva trilera iz '92. (pored akcije najpopularniji zanr 90tih u nas) Single White Female (Bridget Fonda i Jennifer Jason Leigh) i The hand that rocks the cradle (Rebecca De Mornay) vrlo slicne tematike, sa zenskim likovima koji nose pricu, dok su muski u drugom planu, gotovo deo scenografije.29_d_53064_0_SingleWhiteFemale.jpghandthatrocksthecradle.jpg

Link to comment
Dva trilera iz '92. (pored akcije najpopularniji zanr 90tih u nas) Single White Female (Bridget Fonda i Jennifer Jason Leigh) i The hand that rocks the cradle (Rebecca De Mornay) vrlo slicne tematike, sa zenskim likovima koji nose pricu, dok su muski u drugom planu, gotovo deo scenografije.29_d_53064_0_SingleWhiteFemale.jpghandthatrocksthecradle.jpg
7Bib.jpg
Link to comment

a meni je bilo dojaja sortiranje filmova po zanrovima, pa smo imali seksi trilere, akcione trilere i sl.nekidan su na b92 medmeksa najavili kao akcioni triler :s_a:

Link to comment
a meni je bilo dojaja sortiranje filmova po zanrovima, pa smo imali seksi trilere, akcione trilere i sl.nekidan su na b92 medmeksa najavili kao akcioni triler :s_a:
a meni erotski triler. Suvi kvalitet. :lolol:Inace, neko je pomenuo La Bambu ovde.. na b92 veceras u pet do ponoci. Mozda neko prati ovu temu.Syme - Ne znam za taj film koji si 'okacio'. Vredi li ista?
Link to comment

apsolutno Čakovo pwnovanje je u onom teksaškom rendžeru (ne serija nego film) kad ga zakopaju u džipu usred pustinje, a on uključi reduktor i pun gas i otkopa se - i onda, naravno, kreće u totalnu osvetu..:Hail: da primetim i da nigde nisam video smajli čaka norisa :(

Link to comment
apsolutno Čakovo pwnovanje je u onom teksaškom rendžeru (ne serija nego film) kad ga zakopaju u džipu usred pustinje, a on uključi reduktor i pun gas i otkopa se - i onda, naravno, kreće u totalnu osvetu.. :Hail:da primetim i da nigde nisam video smajli čaka norisa :(
Čak Noris se ne smeje. Može samo frowney.
Link to comment

pa ti erotski trileri su bili zanr za moju kevu. tih ranih devedesetih se u video klubu uzimala pucachina za mene i caleta, a erotski trileri a la 'boja noci' za vokera.

Link to comment

DA! To je taj film. Moram opet da pogledam. Ima scena kada se helikopter parkira na voz. May, ti tako fina devojka a gledaš Delta force i slične ja protiv ostatka sveta filmove? :wub:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Još nešto zanimljivo. Kad smo bili klinci, čini mi se, nismo pravili razliku u kvalitetu produkcije. Ovaj film nam je recimo, bio tu negde sa Rambom, pucanje, kroz šumu jurenje, itd. Da je jedno 200 puta jeftiniji, i uz to kretenski, kao da nam nije padalo na pamet.
Brate! Čim sam pročitao ovo nepogrešivo sam ZNAO na koji film misliš! Deadly prey, preveden kao "Smrtonosno oružje", LOL. :lolol:Evo ceo film! A mi klinci smo ga zvali "Golišavko". :isuse::lolol:http://www.youtube.com/watch?v=0CScyXlIMCU&feature=relatedLjudi! Ali scena od 1:22:52 je MUST WATCH!!! :rolf: Edited by Bakemono
Link to comment

Mozda je malo offtopic, ali sa tim "prevodima" naslova podsetili ste me na jedan film koji se vrteo na tv cesto krajem devedesetih Mulholland Falls cini mi se da su ga nasi preveli kao "Poverljivo iz LA", iako je (sad to vidim na imdb) snimljen godinu dana pre LA Confidential-a, sto verovatno znaci da su ga pustali nakon sto je LAC postao hit, a slican zanr, seting i tematika prosto su sami nametnuli prevod naslova :DDa l' se jos neko seca ovoga, ili sam ja utripovao?

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...