Jump to content
IGNORED

Ugasen sajt banprevoz


gagilija

Recommended Posts

Baneprevoz sajt je ugašen još u maju, pa me začudilo postavljanje teme tek danas.I ja pizdim zbog toga i pokušavam da nađem bilo koji sličan sajt.
Izvesno da se većina banetovih pdf's nalazi na torrentima. Sad, kako se probiti do njih, nemam ideju.
Link to comment

samo mi je drago što sam na vreme otkrio taj sajt pa sam pokupio sve živo.naravno, teško je bilo očekivati da nađeš baš sve za čim tragaš ali nema sumnje da se radilo o ubedljivo najkompletnijoj besplatnoj biblioteci.al jbg, nije moglo do veka trajati tako da je ovo očekivano.

Link to comment
I ti, gagilija, jak si čitač, kad 3 meseca možeš bez knjige ;)
Al' si kvaran... :DNa taj sajt se nije išlo svakodnevno, pokupiš tuce knjiga i miran si nekoliko meseci.
Link to comment

Vidim tamo imaš npr. Platona. Klasici ne bi trebalo ni da budu na udaru ovih knjigopolicajaca... toga svega ionako ima na projektu Gutenberg. Potpuno legalno. (Naravno, ne na srpskom... mada ima na grčkom).BTW. Project Gutenberg se dosta unapredio otkad sam ga poslednji put video pre jedno 10 godina. :sleep: Sad nude knjige i u formatima kao epub i kindle. :s_w:

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...