Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

2 minutes ago, Meazza said:

 

Nikad cuo gospo. Sumnjam da su bili na RTS posle rata... A TV ne gledam od 2003, osim fudbala.

bili su na hrt-u posle rata, ali verujem da je i njima vecinski prilichna muka :lolol:

 

kad je emitovan original mi smo bili mali deca, ali to je bila gledana stvar. mislim da sam skoro pominjala, na moru pre par godina, u cro, skup od 7-8 'gruntovchana' stoji umoru do pojasa i zivo se raspravlja, ali iz malo poznatih rechi i konteksta, jasno se vidi ko koga planira da tera na sud :rolf:

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment

@ meazza    dobro, radio si sve shto ti volja :lolol:

 

 

jao jeste i mejashi! cinober :thumbsup:

 

uzela odma gruntovchane da gledam. djizs kako je zut kukuruz, zaboravila sam. dudek i tetec :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment
6 hours ago, Meazza said:

Moj drug iz Vojvodine (poreklom Bosanac) mi je rekao da nije razumeo film i da bi mu trebali titlovi.

Mojoj ženi (iz Hrvatske) su isto titlovi dobro došli za razumevanje filma kad smo gledali na DVD film

  • +1 1
Link to comment

jebote - gruntovcani! dudek i regica!

 

ja sam to sve razumeo. kad sam bio klinac i ziveo u zagrebu cuvala me zena iz tih krajeva koja je tako pricala. i obozavao sam je. odmah se vratim u to vreme. steta sto je serija iznimno dosadna. a pokusali su da je prodaju kao neki humor. kao i onu babu sto je vitlala metlom i drzala monologe koji bi trebali biti smesni. marica hrdalo.

 

nista to nije bilo smesno. samo se krevelje bezveze.

 

al malo misto je magija. smoje genije! ja to i sad malo-malo pa pogledam. ne sve odjednom al uhvati me neki neizdrz pa pogledam par epizoda da me zelja mine.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...