Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Tema o GMO je OK tema, ali ono s linka je ridikulozno.
Citirao sam da pogresan post. Odgovor se odnosio na:
Dajte malo GMO, smorio kemtrejl.
Ovo je napisano pre citiranja teksta iz Kurira.
Link to comment
posto sam procitao tekst u kuriru -_-
ebiga, nisam ja vidovit. :lolol:Priznajem da tekst iz Kurira nisam ni pogledao, ni kad je postavljen link. :blush:Činjenica je da se o GMO pišu razne nebuloze, ali to je ozbiljna tema, za razliku od nekih drugih.
Link to comment
Meni ovo više liči na kombinaciju Harpa i Kemtrejsa, znači da su prešli na novi nivo u nastojanju da nam kontrolišu umove.btw:
Zalosno je to sa HARAPPOM, i ovim drustvom, gde obican gradjanin i ne zna sta se desava sa tom antenom , koja emituje jonsko zracenje da utice na ljude, naravno negativno i klimu, zna se ko je postavio, i za sta ona sluzi, da kontrolise sve!!!postavljena je pred izbore 2012, maj mesec, pa vidite kakvo je leto , bilo, kakve su nam sad cene, koliko ubistav, nesreca ima!!!??? To je nas naucnik naumio za boljitak ljudi, Tesla!!! a ne da se koristi za OVO!!!! ljudi koji znaju sta je ovo, samo mogu da se grze na ovo sto su nasi ljudi dopustili da se antena postavi!!! samo sto se nepravilnim koriscenjem moze nauditi i sebi, znate na koga mislim "SENDI", pa sad ljudi znajte sta vam se
:ziga:
Link to comment

Ova priča sa HAARP-om i Chemtrails-ima me više ni ne zabavlja, od kako sam naleteo na ozbiljnu zabrinutost kod ljudi koji rade u nekim ministarstvima.Ti ljudi, izgleda, masovno čitaju te članke i ozbiljno veruju.

Link to comment
Ova priča sa HAARP-om i Chemtrails-ima me više ni ne zabavlja, od kako sam naleteo na ozbiljnu zabrinutost kod ljudi koji rade u nekim ministarstvima.Ti ljudi, izgleda, masovno čitaju te članke i ozbiljno veruju.
o da. 90% zbornice kod mene, nema dilemu da je to istina i nema šanse da se to mišljenje promeni u razgovoru. truju nas, jer smo srbi, hoće seme da nam zatru, majku im ...
Link to comment
To je kao kad u skoli skoro sva deca imaju zauske.Proci ce. (Valjda).
neće. to je samo nastavak onoga što su ljudi u srbiji svedočili kad je bilo pomračenje sunca. gde nije bilo nikoga na ulici i gde su stručnjaci na tv-u govorili ako budemo bili na ulici možemo ozbiljno da nastradamo.
Link to comment
neće. to je samo nastavak onoga što su ljudi u srbiji svedočili kad je bilo pomračenje sunca. gde nije bilo nikoga na ulici i gde su stručnjaci na tv-u govorili ako budemo bili na ulici možemo ozbiljno da nastradamo.
+1nece proci i bice sve gore.
Link to comment
o da. 90% zbornice kod mene, nema dilemu da je to istina i nema šanse da se to mišljenje promeni u razgovoru. truju nas, jer smo srbi, hoće seme da nam zatru, majku im ...
a mi smo bili to seme, 4s, 4 semena na 4 strane sveta se rasirilo, i svi od srba postase... zato nas i ne vole.
Link to comment

Dvojaka je uloga ovih gluposti: prvo da se narod zaludjuje i ne doseti da postavi prava pitanja i drugo da se ta prava pitanja poistovete sa glupostima i diskredituju.A neka od tih pravih pitanja su: kako to da su US FED i ostale najmocnije centralne banke u stvari privatne institucije koje rade u interesu malog broja ljudi, kako to da komercijalne banke naplacuju kamatu na posudjivanje novca koji nemaju (fractional reserve) i da investicione banke ulazu novac koji ne poseduju i na kraju kako je moguce da vrednost te gomile finansijskih instrumenata daleko prevazilazi vrednost u fizickom svetu

Link to comment
Zaverom protiv zavere:
Top Commenter · Works at Altacomerc d.o.o.NEVEROVATNO KAD GOD SE NA POLITICKJ SCENI DESE CUDA KAO DONOSENJE GLUPIH ZAKONA , ODLUKA ILI UREDBI SVEJEDNO STA , ODMAH SE NEGDE POJAVLJUJU PRIRODNA CUDA MARSOVCI GOSPE, VANZEMALJCI .KAKVA JE TO KOINCIDENCIJA KO LI KOGA PEIVLACI MOZDA BI I BILO DOBRO DA NEKI PROMENE PLANETU.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...