Jump to content
IGNORED

Куца три пута чипована


bilja3003

Recommended Posts

Ja sam tamo živeo pre 10 godina i stvarno se ne sećam toga, što ne mora da znači da nije istina. :D Ali, sećam se da sam pre jedno pet-šest godina sreo na obodu Žarkova (oko kilometar vazdušnom linjom od Nojevske) jednu ogromnu izmršavelu nemačku dogu. Pratila me do pekare (i sa dva laveža rasterala one lokalne koji tamo žive :D ), zatim mi izbila iz džepa apsolutno sve pare koje sam imao na hranu i onda otišla u nepoznatom pravcu. Nadam se da je to ta.
Evo sad sam proverio priču kod domorodaca. Dakle, priča je stara otprilike 5-6 godina, ipak ne 10 godina. U Skojevskom se pojavila ta doga, tamo kod Draguljčeta pa bliže šumi, Na kraju je usvojila neka devojka iz naselja.Moguće da je to the doga. Edited by pacey defender
Link to comment
Evo sad sam proverio priču kod domorodaca. Dakle, priča je stara otprilike 5-6 godina, ipak ne 10 godina. U Skojevskom se pojavila ta doga, tamo kod Draguljčeta pa bliže šumi, Na kraju je usvojila neka devojka iz naselja.Moguće da je to the doga.
То :thumbup: , такве приче волим да чујем, кад се ипак срећно заврши. Мада капу скидам свакоме ко узме таквог пса, исфрустрираног, већ зрелог и формираног, не зна уопште у шта се упушта. Свака част девојци :thumbsup: , ма знамо ми да има још добрих људи .
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...