Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

i kad se zavrsi ovaj krug onda treba izabrati ostatak ekipe a pri tome izbeci sve ove nabrojane igraceko ce to da kontrolise?
Što bi iko kontrolisao, neka se prvi post edituje i tu napise ko je koga uzeo, napraviš tim, proveriš da nemaš nekog tuđeg igrača i to je to... Posle par kola ćemo već znati ko je čiji igrač... :unsure:
Jbt, samo 4 golmana do sad izabrana?!
Ja prvi neću da trošim biranje na gošu, ima toliko jeftinih koji donose puno bodova (Vorm, Mignolet, Al Habsi i ta ekipa)@ducaja sam za, al' samo još jedan, da završimo draft najkasnije do srede pa na miru da sastavimo ostatak tima :)
Link to comment

5. krug draftaThe RuxinsGoalkeepers1.Szczesny2.Defenders1. Clichy2.3.4.5.Midfielders1. Juan Mata2. Santi Cazorla3.4.5.Forwards1. Suarez2.3.GK: Hart, Cech, de Gea, Krul, SzczesnyDEF: Kompany, Terry, Ivanovic, Lescott, Clichy, Evra, Vidić, Riise, Walker, Assou-Ekotto, Vermaelen, BainesMID: Hazard, Silva, Bale, Dempsey, Kagawa, Yaya Toure, Juan Mata, Nasri, Van der Vaart, Valencia, Sigurdsson, Sessegnon, Walcott, Ramires, Santi Cazorla, WaltersFOR: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez, Torres, Van Persie, Darren Bent, Pogrebnyak, Giroud. Podolski, Demba BaJa sam za da guramo dok smo raspoloženi...što više izguramo biće zanimljivije :) (da nam ne bude opet druga polovina tima svima ista)

Edited by bob loblaw
Link to comment

И ја сам за наставак драфта, уз услов да шести и сваки следећи круг драфта иде од Дуце ка Тимију када је парни а од Тимија ка Дуци када је непарни. Било би добро и да последњи круг драфта (ма који био) буде непарни пошто би онда Дуца бирао последњи, што би свемир довело у равнотежу јер је бирао и први :)

Link to comment

Cekaj, u 5 krugova drafta sam 2 puta zapocinjao krug i 3 puta zavrsavao, nije li to vec too much? Realno je 7-8 monstruma za biranju u prvom krugu tako da prvi pik i nije neka ne znam kakva prednost. Zato sam posle omasio sve sto sam planirao. Samo paran broj krugova bi balansirao univerzum. Pa nisam ja na lepe oci zaradio prvi pik, bio online 24h ne bi li ga zaradio i sad ga pusim zbog toga :mad:

Edited by ducca
Link to comment

Da, da, mora da bude paran broj, tako je najpravednije... E, sad, 8 krugova je ok samo da stignemo na vreme... :unsure:Jedno pitanje, da li moramo stalno u rosteru da imamo izabrane igrače ili mogu da se transferišu (ne meslim na trejd nego na klasičan transfer)?!

Link to comment

5. krug draftaPPTGoalkeepers1.2.Defenders1. Vidić2. A. Cole3.4.5.Midfielders1. Bale2. Nasri3.4.5.Forwards1. Giroud2.3.GK: Hart, Cech, de Gea, Krul, SzczesnyDEF: Kompany, Terry, Ivanovic, Lescott, Clichy, Evra, Vidić, Riise, Walker, Assou-Ekotto, Vermaelen, Baines, ColeMID: Hazard, Silva, Bale, Dempsey, Kagawa, Yaya Toure, Juan Mata, Nasri, Van der Vaart, Valencia, Sigurdsson, Sessegnon, Walcott, Ramires, Santi Cazorla, WaltersFOR: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez, Torres, Van Persie, Darren Bent, Pogrebnyak, Giroud. Podolski, Demba Ba

Link to comment
Da, da, mora da bude paran broj, tako je najpravednije... E, sad, 8 krugova je ok samo da stignemo na vreme... :unsure:Jedno pitanje, da li moramo stalno u rosteru™ da imamo izabrane igrače ili mogu da se transferišu (ne meslim na trejd nego na klasičan transfer)?!
Ne razumem vas baš oko tih parnih/neparnih krugova...što je to bitno toliko, igramo koliko budemo u mogućnosti pa kako se zalomi.A izabranog igrača možeš samo da trejduješ za drugog izabranog igrača i ništa više. Čini mi se da Praslin reče da to važi i ako igrač zapali iz lige...znači ako RvP zapali u Juve onaj ko ga je draftovao je obavezan da ga svakako drži u timu do kraja (tj. na klupi očigledno).Mada baš i nisam siguran da li će to da funkcioniše u praksi...šta ako ga automatski sklone iz svih timova? :unsure:Edit - a inače mislim da je do sad bilo dosta pošteno, i ne slažem se baš sa Duccom da prvi pikovi ne donose bitnu prednost. Realno ima nekih 4-5 divljaka koji će da sipaju iz kola u kolo (Rooney, Aguero, Silva, RvP do sad...), i ko njih ugrabi na konju je....mislim nije baš isto imati Silvu ili Van Der Vaarta, Aguera ili Suareza...tako da mislim da smo to pošteno iznivelisali do sad, sad možemo da krenemo što kaže Praslin jedno kolo vako, drugo nako. Edited by bob loblaw
Link to comment

5. krug draftaČuvari Tradicije IIGoalkeepers1.2.Defenders1. Assou-Ekotto2.3.4.5.Midfielders1. Silva2. Sigurdsson 3. Cabaye4.5.Forwards1. Van Persie2.3.GK: Hart, Cech, de Gea, Krul, SzczesnyDEF: Kompany, Terry, Ivanovic, Lescott, Clichy, Evra, Vidić, Riise, Walker, Assou-Ekotto, Vermaelen, Baines, ColeMID: Hazard, Silva, Bale, Dempsey, Kagawa, Yaya Toure, Juan Mata, Nasri, Van der Vaart, Valencia, Sigurdsson, Sessegnon, Walcott, Ramires, Santi Cazorla, Walters, CabayeFOR: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez, Torres, Van Persie, Darren Bent, Pogrebnyak, Giroud. Podolski, Demba Ba

Link to comment
Ne razumem vas baš oko tih parnih/neparnih krugova...što je to bitno toliko, igramo koliko budemo u mogućnosti pa kako se zalomi.A izabranog igrača možeš samo da trejduješ za drugog izabranog igrača i ništa više. Čini mi se da Praslin reče da to važi i ako igrač zapali iz lige...znači ako RvP zapali u Juve onaj ko ga je draftovao je obavezan da ga svakako drži u timu do kraja (tj. na klupi očigledno).Mada baš i nisam siguran da li će to da funkcioniše u praksi...šta ako ga automatski sklone iz svih timova? :unsure:
Taj deo nisam razumeo, pa rekoh da priupitam... A što se parnih krugova tiče, to da bi svi imali iste uslove... Kada bi bilo 7 krugova onda bi duca 3 puta imao bolju poziciju da bira a 4 puta lošiju... :unsure: Edited by zoki82
Link to comment

Aha ok, znači radi balansa. Ima smisla, ali opet cenim da nije kraj sveta i ako se zalomi drugačije...

U prevodu - ko ga jebe, ima Rooneya! :mad: :P

Edited by bob loblaw
Link to comment
Aha ok, znači radi balansa. Ima smisla, ali opet cenim da nije kraj sveta i ako se zalomi drugačije...

U prevodu - ko ga jebe, ima Rooneya! :mad: :P

Džaba, kad dođe RVP, matori šalje Runija na zadnjeg veznog k'o prošle godine... :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...