Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

Bravo Prasline :)Mislim da lagano mozemo da pocnemo da sumiramo ovu sezonu i ako cemo igrati Draft sledece sezone, da vidimo moze li se kako poboljsati i napraviti zanimljivijim.

Link to comment

Хвала, господо.Нисам писао на топику пар недеља из страха да не џинксујем добитничку серију, али сам свако коло врло стресно проживљавао, а тим редовно намештао. Знам да су неки одустали од Драфта, али знам и да им то није сметало да ми све време буду за петама. Највише ме истресирало када сам дан након што сам уписао чисту победу изгубио утакмицу јер су пребацили Бејлу ону непостојећу асистенцију у тренутку када је Сесењон добио непостојећи црвени. Тада сам мислио да сам готов: Азар повређен, Мићу аут до краја сезоне, Сесењон банован до краја сезоне... катастрофа. Али, васкрсли Мићу и препорођени Азар и полудели Стариџ су ми на крају ипак донели титулу, што је и најпоштеније јер сам још у првом драфту Азара изабрао као првог пика, а Мићуа као последњег, а у другом сам Стариџа узео као највећу звезду. Мени је било забавно. Волео бих и следеће године да поновимо, надам се са више играча пошто ми није фалило узбуђења, већ зајебанције на топику. НАЈВЕЋА ПРЕДНОСТ ДРАФТА:Неактивност менаџера није проблем: Сем Спејдов PPT је трећи. Сем је неактиван последњих 11 кола, а током тог периода скор му је 9 победа и 2 пораза (од којих један резултатом 37-38). Вицешампион Боб Л. је од својих The Ruxins дигао руке пре осам кола, а од тада има 7 победа. Мени је ово потпуно супер пошто је потврда значаја драфтова - у којима смо сви учествовали и уживали - као и зато што омогућава менаџерима слободу која би ионако требало да иде уз вођење Б тимова.НАЈВЕЋА МАНА ДРАФТА:Отежано праћење А тима. Можда су у питању моји скучени капацитети, али ми је било ужасно тешко да из недеље у недељу памтим ко су ми противници, који су им играчи, кога да се плашим у којој лиги, када да се радујем а када да се нервирам у зависности од тога који играч је добио асистенцију а који дао гол... Паметнији да будем не могу, па мислим да је овај проблем неизлечив, а надам се и само мој.Било би лепо да се изјаснимо ко ће учествовати и следеће године па да кренемо мини-кампању на Фантази топику: остали су озбиљни играчи и можда би могли да драфтујемо ( ^_^ ) некога од њих за следећу сезону.

Link to comment

Meni je isto bilo zanimljivo, iako nisam bas stizao za svako kolo da podesim tim, zadovoljan sam, narocito u H2H lizi.Sa ovim brojem igraca u Draft ligi, cini mi se da je bilo mnogo onih 8 krugova draftovanja. Jednostavno posle nekog kruga, cini mi se da nije bilo vise fudbalera koje smo mogli da biramo, a koji bi mogli da nam donesu po 2+ poena u svakom kolu. Pa mislim da bi za sledecu sezonu mogli npr. 5 ili 6 krugova da odradimo, u zavisnosti od toga koliko bude interesenata da igra ovu ligu. Ja imam jos jednu zamerku, koju bismo mogli da resimo u sledecoj sezoni. Posto smo draftovali igrace do pocetka prvog kola cini mi se, ja sam imao Van der Varta, koje je do kraja prelaznog roka otisao iz Sparsa. Ja to nikako nisam mogao da znam da ce da se dogodi, a onda mi je do januara ostalo zarobljeno 9 poena za transfere, jer je VdV morao da bude u moji 15 izabranih.

Link to comment

Čestitke Praslinu, apsolutno zasluženo!!! :0.6:Što se mene tiče, pustio sam tim niz vodu nešto posle mini drafta iz dva razloga: prvi, jer sam počeo da se raspadam zbog sjanog izbora novih igrača kao što su Tarabt i Routledge :isuse: a drugi je što sam kompletnu svoju taktiku preusmerio na glavno takmičenje i borbu za Pppremiership što se uspešno završilo!!! Učestvovaću sigurno i sledeće sezone, nemam nikakav predlog za sada... :fantom:

Link to comment

cestitke!ja se izvinjavam zbog neaktivnosti. izgubio sam volju da namjestam tim, jer nisam imao ideju koga da uzmem i non stop sam se gubio pokusavajuci da uzmem zauzete igrace.mislim da necu igrati sledece sezone.

Edited by Timmi
Link to comment

Meni zanimljivo ostalo do kraja, iako sam bio zakucan odavno za sredinu tabele. Poceo katastrofalno prvih 10ak kola, posle se sredio ali prekasno za neki ozbiljniji plasman. Prodali me Rooney, Valencia i jos neki pikovi, ali bilo je i dobrih. Sve u svemu fina zabave, racunajte me i za sledecu sezonu.

Link to comment

Čestitke Praslinu! Ja se stvarno izvinjavam što sam digao ruke od oba fantazija (ali nisam pre 8 kola, samo nisam imao šta da menjam neko vreme....4-5 kola možda kako se ne logujem) ali me baš pritisao rl tamo negde od aprila. Dobro, da budem realan posle prvih par opravdano propuštenih kola više nisam ni pokušavao da se setim fantazija jer sam već bio smorio. :blush:Učestvovao bih i sledeće godine, dobra je zajebancija a zahteva samo nekih 5-10 minuta nedeljno. Jedino bih voleo da bude malo masovnije i da se više piše na temi. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment
Највише ме истресирало када сам дан након што сам уписао чисту победу изгубио утакмицу јер су пребацили Бејлу ону непостојећу асистенцију у тренутку када је Сесењон добио непостојећи црвени.
Je l' si ovo od mene izgubio? Ja sam se redovno logovao, ali nisam pravio izmene, jer me je mrzelo da proveravam ko je draftovan, a ko nije. Kapiten Bejl i udri. Čestitke na pobedi.
Link to comment
Мени је било забавно. Волео бих и следеће године да поновимо, надам се са више играча пошто ми није фалило узбуђења, већ зајебанције на топику.НАЈВЕЋА ПРЕДНОСТ ДРАФТА:Неактивност менаџера није проблемНАЈВЕЋА МАНА ДРАФТА:Отежано праћење А тима. Било би лепо да се изјаснимо ко ће учествовати и следеће године па да кренемо мини-кампању на Фантази топику: остали су озбиљни играчи и можда би могли да драфтујемо ( ^_^) некога од њих за следећу сезону.
Ajd daj neki link gde su sumirana pravila detaljno, koliko se igrača bira trajno a koliko može normalno da se prodaje u toku sezone, itd. Da ne kopam od prve strane topika, pošto vidim da ste se tamo tek nešto okvirno dogovarali.I kako to misliš "otežano praćenje A tima"? Zar se ne vidi na sajtu ko koga ima, isto kao u standardnom fantasy? :unsure:
Link to comment

Postoje li neka ogranicenja u broju timova, ili moze i 12, 14, 15?Verovatno cu da se prijavim, mada ocekujem da cu zavrsiti sa Marvoom, Van der Vartom, Marijapom i Dani Grahamom <_<

Link to comment

Prvo, cestitke Praslinu. Mica i Azar su razbili u pocetku, tad je covek stekao nedostiznu prednost i to je bilo to.Meni je ovo bilo super zezanje, posebno u prvom delu, i svakako cu nastaviti i sledece sezone. Logovao sam se redovno, tim menjao redje, samo kapitena. Mrzelo me isto sto i Sam Spade-a, da proveravam onaj spisak.

Link to comment

Ja prvo da čestitam sebi neuporedivo bitniju od 2 draft titule (:P) , a onda i da naglasim da me računate za sledeću godinu....običan fantazi možda i ne budem igrao ali ovde sam sigurno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...