Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

Gledajuci tekmu sinoc razmishljao sam o njemu, ali pitanje je koliko ce biti koristan kad udje u "celosezonski ritam". Mislim da cu ipak verovati do kraja u Ruiza (kog jedini branim i slavim vec godinama)

Link to comment
  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

I sta se sad zbivaaa?Koliko jos krugova menjamo, ako uopste menjamo?edit: da odgovorim Praslinu za Bejnsa: posle ludackog pocetka sezone, kao i Bejnsa samog, Everton je primao golove redovno vec u prvih 15 minuta, a Lejton se bas i nije isticao u napadu, uostalom, pogledaj mu statistiku u zadnjih 10-ak kola. Kad sam se razmisljao koga da izacim napolje, u tom trenutku Everton prima gol od Njukasla u osmoj sekundi utakmice, i ja , iznerviran time, marsiram Bejnsa napolje.A sto se tice trejdovanja - nisam se setio :D A i sad kad razmisljam - nemam nekog posebnog igraca koga bih jako zeleo u odbrani, s obzirom da je Bane vec moj.

Edited by pantelia
Link to comment
I sta se sad zbivaaa?Koliko jos krugova menjamo, ako uopste menjamo?
Jos jedan krug sa izbacivanjem, tj. rastagovanjem draftovanih igraca (s tim sto ko ne zeli vise da izbacuje igrace moze da se prijavi do sledece runde i 3. krug ce onda brojati manje igraca...jer mrzi me da vrtim nazad ali cini mi se da je neko vec rekao da nece vise menjati nista).Posto je ova runda odradjena vec sada, a kolo je tek za vikend, ne moramo zuriti sa sledecom, mozemo malo i da vidimo rasplet oko transfera i tako dalje.Takodje, kao sto je receno - pre zadnjeg kola u kom moze da se uzme WC, bice i bonus 4. krug drafta, za slucaj da bude nekih last minute transfera na trzistu. Jedino nisam siguran koji bese princip te runde, ako smo i dogovorili - opet mora da se izbaci jedan igrac da bi novi usao ili bi bio potencijalno draftovan kao dodatni...? Ovo prvo mi zvuci bolje. Edited by ducca
Link to comment

Хвала на објашњењу, Пантелија, могао сам да претпоставим да је у питању неки афекат пошто се 'ладне главе тај не избацује. Али, да се не жалим што ћеш да ми дишеш за вратом без Бејнса... :s_d:Што се трећег круга драфта тиче, мислим да је овако је договорено када смо кретали:10. И овде се креће од доле на горе.20. Не морају сви да учествују, само они који избацују играче бирају редом који је прописан у тачки 130. Играчи се избацују до четвртка, 17. јануара.40. Трећи круг можемо цео да обавимо у петак, 18. јануара како би тај који први бира сачекао евентуалне трансфере и тиме материјализовао предност првог избора.50. goto 10Што се четвртог круга тиче, ту учествују (опет) само они који желе. Предлог је био да се мењају само повређени или они који оду из Енглеске, али мислим да ћете се сложити да је боље да се бирају било који. Такође, бојим се да ћу морати да инсистирам да бар у том четвртом кругу идемо од горе ка доле: пристајем да три узастопна пута бирам последњи како би лигу учинили занимљивијом, али да сва четири пута бирам последњи, то бих стварно доживео као казну за добре резултате. Хвала и довиџења.

Link to comment

Tome se i ja stidljivo nadam, zato i oklevam da ga se otarasim i pored sve njegove dosadašnje beskoristnosti. Ali su me zabrinule priče da jure još jednog ozbiljnog špica (zaboravio sam koje je konretno ime u pitanju...možda Musa Sov), pa sad nisam pametan...ali ponudu za Aguera definitivno povlačim, jer sam zaključio da bi bila prevelika jebada uklapati ga sad, toliko skupog, u tim.Edit - aman oće li mi proći više jebeni edit, bem ti forum <_<

Edited by bob loblaw
Link to comment

Џоне, за Агуера нудим Џо Харта или Хозе Енрикеа. Могу, наравно, и Сесењон или Нолан али не бих да те увредим нудећи ти боранију.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...