Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

sejlorka, na sta se odnosi pitanje, nemam vremena sve da citam? a posle hocu. beti bi se naljutila sto je spominjete u istoj recenici sa psihoanalizom :D.

Link to comment

Kime, ne znam koliko stoji poređenje sa Breivikom i njegovom opsesijom odbrane od Islama. Taj je imao izgrađen nekakav suludi sistem u glavi koji ga je vodio. Ovaj nema ništa slično, bukvalno sve što priča ili piše o ženama svodi se na to da mu nijedna nije dala (a on je, da ne zaboravimo, tako magnificent). To je patatična, direktna, banalna motivacija. Ne vidim potrebu za mističnim zamlaćivanjem tipa "mrzi žene zato što je mizogin, u stvari je želeo da ga odbiju".

 

Self-aggrandizement i entitlement svakako vredi analizirati, ali tražiti neke skrivene uzroke mizoginije van očiglednih je IMHO gubljenje vremena.

 

 

Izvini Vinčo, ali patka. Kako izgleda njegova utopija? Za nekog čiji je glavni problem pičkopaćeništvo, očekivao bi da u fantaziji u kojoj je King of the World to iskoristi da oformi svoj harem od hot blond sexual slaves koje će ispunjavati svaki njegov prohtev, right?

 

Wrong!

 

On sanja o svetu u kojem će žene biti istrebljene, a seks iskorenjen. Pazi - to je njegova fantazija, mesto u kojem može da pusti mašti na volju koliko mu duša ište, and this is his wish.

 

3531me.jpg

Link to comment

meni malac deluje kao derpe koji mrzi zene zato sto nije 1 od njih.

jebe se njemu za harem, frka mu je bila izac iz ormara.

Link to comment

sejlorka, na sta se odnosi pitanje, nemam vremena sve da citam? a posle hocu. beti bi se naljutila sto je spominjete u istoj recenici sa psihoanalizom :D.

 

nisam vas pomenuo u istoj recenici sa psihoanalizom vec sam napisao otprilike ovo, na sejlorkino pitanje da li je ubica mrzeo kevu:

 

ja: nije to bas matematicka formula. evo ga tekst dariana leadera britanskog psihoanaliticara koji kaze da je pitanje sta je ludilo komplikovano.

 

darian: ernst wagner, blablabla, bjevik, blala, paranoik, oljasnjost, blabla...

 

ja: takodje ima ljudi koji mogu o pojedinim drugim odgovorima da govore daleko bolje (betty & km).

 

dagmar & wini: da je vise izlazio i mozda nasao neku finu nista se ovo ne bi desilo ali eto cekao da mu padne sa neba. nema leba da bi neko sebe tako sabotirao pa eto on kaze da to zeli. pise stotine strana o tome kako to zeli i kako pati sto ne dobija.

 

ja: predajem se. vi bi ste zeleli da se trevis bickle i lik dzodi foster smuvaju.

 

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Ovaj mogao je on da izlazi do prekosutra, tesko da bi tu mogao nesto da napravi imajuci u vidu da je nepadanje ljudi na njegovo pojavljivanje u novoj kosulji tumacio kao odbijanje.

Link to comment

Ovaj mogao je on da izlazi do prekosutra, tesko da bi tu mogao nesto da napravi imajuci u vidu da je nepadanje ljudi na njegovo pojavljivanje u novoj kosulji tumacio kao odbijanje.

eto da je neka pala na kosulju... pa nije on lik iz superbada vec iz taksiste.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Što neka? Što ne neki? Mada na planeti zemlji na to ne pada niko, eventualno na Marsu gde je on živeo neko.

Edited by Dagmar
Link to comment

Wrong!

 

3531me.jpg

 

Njegova utopija je utopija zbunjenog nedoraslog tinejdžera željnog podjednako seksa, wubawi, i statusne dominacije. Ima u manifestu deo gde priča kako je opsesivno kupovao nekakve tikete za lutriju, trošio hiljade dolara u nadi da će da zaradi milione - sigurno će da dobije, sleduje mu, to je sudbina, sto posto - i onda opisuje kako će da uživa, mansions & yachts prepune platinastih plavuša, devojka na svakoj ruci, i tako prebogat će da se vrati na fakultet da svima pokaže kako su se zajebali što ga nisu ispoštovali.

 

Dakle, nema šanse da je nekakva duboka mržnja prema ženskom polu u korenu svega. Čovek je prosto bio patetično nezreo i užasno željan validacije, koju je mogao da zamisli samo kroz najbednije moguće "all shall love me and despair" stereotipe. 

 

Nije njemu Fight Club bila omiljena literatura, nego A Song of Ice and Fire - eskapizam all the way, nikakvo revolucionarstvo i nasilno menjanje sveta. Pogledaj youtube channel ako možeš da izdržiš bljutavost, videćeš da je mnogo više emo nego agresija. 

 

Opet kažem, relativno lako bi mu neko blizak probušio taj apsurdni entitlement balon da nije takav težak solipsizam bio na delu. 

Link to comment

A jel ima nesto u parapsihopatologiji, ovaj psihopatologiji, o tome da li njegov volabular govori nesto. On je uvek magnificent gentleman, drugi momci su uvek obnoxious, a hrana mu je uvek exquisite.

Link to comment

ma to se sve rkne u fasciklu antisocijalni poremecaj licnosti ili psihopatija, pa da je bilo prilike da neko strucan, proceslja mladica uzduz i popreko. ovako se samo pletu teorije od pojedinacnih detalja.

Edited by Takeshi
Link to comment

The Santa Barbara Mass Shooting, Elliot Rodger, and Aggrieved White Male Entitlement Syndrome

 

When an "Arab" or "Muslim" American kills people in mass they are a "terrorist". When a black person shoots someone they are "thugs". When a white man commits a mass shooting he is "mentally ill" or "sick".

 

Whiteness and white privilege are the luxury to be an individual, one whose behavior reflects nothing about white people as a group.

 

There will not be a national discussion of a culture of "white pathology" or how white Americans may have a "cultural problem" with their young men and gun violence. The news media will not devote extensive time to the "social problem" of white male violence and mass shootings.

 

Link to comment
When an "Arab" or "Muslim" American kills people in mass they are a "terrorist". When a white man commits a mass shooting he is "mentally ill" or "sick".

 

može to da se reši samo ljudi neće evo ja sam predlagao da se islam nekako udene u dsm v pa je bilo jes normalan aj marš kući idiote :fantom:

 

Jedna 25-godišnja Pakistanka je danas preminula od povreda zadobijenih kad ju je ispred suda u gradu Lahor kamenovala sopstvena porodica zato što se udala za čoveka kojeg je volela, saopštila je pakistanska policija. Farzana Ikbal (25) je čekala ispred Vrhovnog suda u Lahoru da udje u tu zgradu po njenom otvaranju, kad ju je okružila grupa od dvanaestak muškaraca i počela da je gadja ciglama, izjavio je policijski narednik Umer Čima, a preneo Rojters.

On je dodao da su medju napadačima bili Farzanin otac, dvojica braće i njen bivši verenik. Devojka je u napadu zadobila teške povrede glave, a nedugo pošto je prebačena u bolnicu proglašena je mrtvom. http://www.blic.rs/Vesti/Svet/468849/Pakistan-Kamenovali-zenu-zato-sto-se-udala-iz-ljubavi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...