Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Da odbiju vas tinkermen sa sise. Onako biste samo srušili server, posle bi bila kuknjava "nisam mogao da napravim ključnu izmenu i izdominiram protivnika, dugujete mi 60 bodova, waaah!"

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde gledate sastave? Na zvaničnom sajtu još nisu izašli. Obično izađu tačno pola sata pre početka meča. ;)Jbt, provedoh ceo dan na kompu zbog fantasy-a. :D A još nijedan meč nije počeo. :D

Link to comment

AVFC: Given, Lowton, Vlaar, Clark, Baker, Holman, Delph, El Ahmadi, N’Zogbia, Ireland, Bent [c].SWANS: Vorm, Rangel, Williams, Chico, Taylor, Britton, De Guzman, Dyer, Routledge, Michu, GrahamQPR XI: Green; Fabio Hill Ferdinand Onuoha; Hoilett Park Diakite Mackie; Taarabt; CisseReading: Federici; Gunter, Harte, Gorkss, Pearce; Guthrie, Leigertwood, McAnuff ©, Robson-Kanu; Le Fondre, PogrebnyakNOR: Ruddy, R. Martin, Turner, Johnson, Holt ©, Surman, Pilkington, Tierney, Howson, Snodgrass, R. Bennett

Link to comment
Gde gledate sastave? Na zvaničnom sajtu još nisu izašli. Obično izađu tačno pola sata pre početka meča. ;)Jbt, provedoh ceo dan na kompu zbog fantasy-a. :D A još nijedan meč nije počeo. :D
Physioroom izbacuje na tviteru.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Krenuli šokovi, Mariapa ne počinje.. :isuse:
Не брини, сигурно улази последњих десет минута против Челзија. :s_c:
Link to comment
Physioroom izbacuje na tviteru..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Hvala. :)
Не брини, сигурно улази последњих десет минута против Челзија. :s_c:
Ja sam pažljivije čitao Praslinov savet, te sam uzeo iskusnijeg i prekaljenijeg Pearce-a za 0.5 dinara više i nisam se pokajao (još uvek), jer je upao u standardnih 11. :D
Link to comment

Samo se vi sprdajte... :)Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Diaby, Arteta, Cazorla, Walcott, Gervinho, Podolski.LFC : Reina; Johnson Kelly Agger Skrtel; Lucas Allen Gerrard; Downing Borini Suarez.

Edited by zoki82
Link to comment

Znači, Song je prvi koji je mi neće startovati. Trebalo je da slušam savete iskusnijih. :dry: Sreća u nesreći, čovek nije ni na klupi, pa mesto na terenu zauzima vihorni Michu iz Swansea-a. :D

Link to comment
Znači, Song je prvi koji je mi neće startovati. Trebalo je da slušam savete iskusnijih. :dry: Sreća u nesreći, čovek nije ni na klupi, pa mesto na terenu zauzima vihorni Michu iz Swansea-a. :D
Izgleda da je prodat, sad citam da ce to mozda da objave posle meca?! :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...