Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad sam video da sam greskom Jasklainena ostavio na klupi :isuse:Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Pa ti ga uvedi u igru :DSad ovde treba slika Jove Radovanovića ali ne mogu preko telefona :lol:By TapaTalk
Link to comment

Usrani Nasri kapiten nije opravdao ocekivanja™ a neprijatelj se iskusno odlucio za Bejla koji je poentirao™.Ipak vodim 6 razlike ali imam 3 utakmice manje dakle pisi propalo™

Link to comment

Gledam sad nesto transfere za poslednja dva kola, razmisljam ko jos ima za nesto da se bori... iz kojih timova ove sezone jos niste imali niti jednog igraca? Ja samo iz Vile, cini mi se. Sa Malounijem sam pokrio Vigan.Ima jos samo dva kola, ne isplate se vise -4 hitovi, sad mi je potrebna magicna kugla da bi video koga ce SAF i Mancini odmarati.

Link to comment

A dobro sad. Mogao sam za ekstra hit da dovedem Bejla jos u proslom kolu, umesto raspalog Felainija. I da mu nisu dali asist i bonus, bio bih na nuli, a onda bih imao jedan transfer viska u ovom kolu. Zatim sam mogao da dovedem Dosona, umesto Klint Hila u ovom kolu i da ga imam za poslednje protiv Sanderlenda kod kuce. Doson je vec imao klin, tako da bih vec nadoknadio -4, i u poslednjem kolu bi opet imao visak transfer, itdPre tri kola sam otisao u -20pts, za malo izgubio (Kazorla jebem ti mater), ali spremio tim za preostalih 5 kola i borbu za opstanak. Pare mi uopste nisu neki faktor

Edited by nbg4ever
Link to comment

:DSta ces kad smo konfliktne licnosti. Mada su kod mene plasmani u H2Hu i klasiku, gotovo identicni. Ali prema potonjem sam nekako indiferentan

Link to comment
...sad mi je potrebna magicna kugla da bi video koga ce SAF i Mancini odmarati.
Pocelo je ranije nego sto sam ocekivao :lolol:Ne igra DDG, ne igra ni Hazard. To bi bilo to za ovo kolo
Link to comment
a tebi je bitan samo h2h? ja sam mislio da samo duno tako razmislja, jer zna da u classicu nema sanse.
Prdim ti na klasik jebo te klasik da te jebo smaracu nevidjeniedit: @ mjuki, neprijatelj ima Begovica i Soukrosa, sta mislis kolike su sanse da Sunderland da gol? Cijenim oko 4%
Link to comment
Pocelo je ranije nego sto sam ocekivao :lolol:Ne igra DDG, ne igra ni Hazard. To bi bilo to za ovo kolo
Ne igra DDG :isuse: kafa za matorog gada....
Link to comment
Pocelo je ranije nego sto sam ocekivao :lolol:Ne igra DDG, ne igra ni Hazard. To bi bilo to za ovo kolo
DDG verovatno nece ni igrati do kraja jer ovom drugom treba jos dva meca da bi dobio medalju, a Hazard je valjda zabo neku povredu sad u cetvrtak By TapaTalk
Link to comment
Prdim ti na klasik jebo te klasik da te jebo smaracu nevidjeniedit:@ mjuki, neprijatelj ima Begovica i Soukrosa, sta mislis kolike su sanse da Sunderland da gol? Cijenim oko 4%
0-0? Posto Pastir ima Minjolea, jel da -_- Edited by nbg4ever
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...