Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Bez po muke si me dobio...A Suarez nek se jebe u dva dupeta....
Čekaj, stani, imaš još dvojicu danas.
Čupavi i Miću su Bogovi fantazija.
Mala ispravka. Od ostalih vesti, Bejl 2 nedelje pauze.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

na fantaziju opet poraz i opet mi je klupa najbolji dio tima sa matom,caulkerom i gerom :isuse:na pogadjalici zaboravio da stavim prognoze,mada to je vjerovatno i bolje,manje vise bih sve izmasio
Mozda i ne bude poraz :lol:, Basong ti je poludeo :Hail:
Link to comment

Beze mi Sokolovici 15 poena, svi mu odigrali a ja cekam Krula i kapitena Dembu Ba... Matematika jasna - da Njukasl ne primi gol i da Demba navuce makar asistenciju i mogu i do iksa ili pobede... Nije neka nada, ali nije ni nemoguce... Ajmo Demba :)

Link to comment

Samo da prijavim da kolega Vini, koji je u dosadašnjih 14 kola pobedio 2 puta, protiv mene zaboravi da namesti tim i ostvari za sada najbolji rezultat u ligi... :fantom:

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ne seriii? Ja i ne pratim...još kad Krulara ne bi primio gol. Ali sad sam se izbaksuzirao samim javljanjem na topic. :(Edit - 21, nije 20! :mad:Male su šanse, ali će mi svakako biti čast da, posle kola u kojem sam izgubio sa 81 poenom, ovaj put izgubim u kolu u kojem sam imao nadprosečno dobar rezultat...od Vinija! ^_^

Edited by bob loblaw
Link to comment

Prema mojim proračunima meni treba da Ba uradi još nešto do kraja tekme (a to je malo previše očekivati sad kad je već dao 2 gola) + da Krul ostane nesavladan (a to je malo previše očekivati od odbrane Njukastla <_< )

Link to comment

Uf, zaboravio sam da imaš i Krula.. znači ako ga ne prime (a neće, Wigan ima 10 igrača), kad ti Michu uđe imaćeš 57. Treba ti još gol ili asistencija Baaa, onda neizbežan +3 bonus, i laku noć Weenie :(Pritom meni je Ba naravno na klupi :isuse:

Link to comment

Pa to, još barem asistencija :(I ne potcenjuj mogućnosti Njuke da primi gol od svakog, u svim uslovima...znam, imam Krula već par kola.

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...