Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

mada, da ne grešimo dušu

Prenose norvešku i švedsku ligu

Šalu na stranu, Discovery+ je shvatio da su fudbalska prava preskupa i da im se ne isplati investirati u ista


Pa, obzirom da je Discovery+ uglavnom prirodno/istorijski kanali, plus TLC, ID, i ostale "gluposti" mene je začudilo kad sam pročitao, pred početak sad već završenih sezona, da će NOR i SWE ići na Discovery+. Tj. EliteSerien ide preko Eurosportovih kanala, a Allsvenskan baš na Discovery+ 1,2,3...

 

Jel to znači da je Discovery+ kupio EuroSport ili samo njihova prava za striming pomenutih liga? Te relacije mi nisu jasne.

 

Još nešto bih te upitao, kad smo već otišli u off, kako u Norveškom MAX prenosi tekme (mislim da imaju pravo samo na 1 meč u kolu) ili u Švedskoj Kanal 5 (ili beše 9, zaboravio sam)?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kanga i Ben počinju, Ben kapiten u prvoj utakmici u istoriji  Comorosa na prvenstvu
 
Ne znam kako i Kanga nije kapiten makar iz poštovanja prema njegovim godinama, a i ne igra im Aubameayng

Link to comment

Afrikanci počeli prvenstvo kao da su se kolektivno školovali u Italiji.

Uvodnih 6 utakmica - 8 golova, od toga 3 iz penala, 5 utakmica završenih 1:0.

Nisam mnogo gledao, ali kvalitet za sada ne obećava :mellow:

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Salah je Salah plus imaju Kverioza na klupi.

 

Ideja da mu Salah visi u samom špicu je glupa i obiće mu se o glavu, MMW. Baš kao što se obila i Flopari.

 

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ideja da mu Salah visi u samom špicu je glupa i obiće mu se o glavu, MMW. Baš kao što se obila i Flopari.

 

 

Ovakva super zvezda je mač sa dve oštrice - sve je uprto u njega, pa i cela odbrana protivnika.

 

I u tom će Ihenačio golčina, zasluženo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...