Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

23 minutes ago, Weenie Pooh said:

   

 

Dobro, ali ovi se nikad ne kvalifikuju ni za šta, dočim u Africi uvek imamo priliku da gledamo razne Komorose i ostale Gvineje Bisao, predvođene iskusnim strelcima iz Linglong SL ili mladim lavovima iz Balkrishna Industries Ligue Deux.

 

Kvalitet na stranu, naravno da treba da se igra AFCON, i naravno da treba da ga osvoji Egipat, i naravno da ga ja neću gledati pre polufinala (jer kratak je život.)

 

Ali da bi mogli da ga odlože - mogli bi.

 

To je problem isti kao što ima i EP otkad su povećali broj reprezentacija na takmičenjue pa odjednom Makedonije, Severne Irske i Albanije krenu da se pojavljuju

Link to comment
10 hours ago, Bright Billy said:

Ko ce da prenosi africki kup nacija?


Mislim da će Eurosport (kao i do sad), ali kad sam video vest da je SKY UK i BBC uzeo prava dalje nisam  ni tražio. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

 

Eurosport je toliko defudbalizovan da može komotno prenositi Eurosong.

mada, da ne grešimo dušu

Prenose norvešku i švedsku ligu

Šalu na stranu, Discovery+ je shvatio da su fudbalska prava preskupa i da im se ne isplati investirati u ista

Link to comment

dobro, nisi to rekao. ne moraš odmah da se ljutiš.

ali ispravno je tumačiti ovako kako ja radim.

mislim, šta znači prava su preskupa? imamo primer gde disney u proseku plaća preko 150 miliona za prenos jedne utakmice, pa opet od tog prenosa imaju profit. jer dovoljno ljudi gleda.

you feel me?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...