Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

ma, milan ce sutra da pukne od torina, posle od nas, jos jedan kiks fiore i eto nas u CL, ni krivih ni duznih :s_w:mater im ja bas za onu blamazu sa pescarom

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Ma, ja sam odmah posle Udina dogao ruke od nadanja za CL. Onda Palermo, pa Pescara. Zalosno je sto nam se nudilo, no jbg, realno ova ekipa nema kvalitet, niti je zasluzila trece mesto. Previse je totalno neobjasnjivih kikseva dozvoljeno. Otprilike imamo 1% sansi za to mesto, Fiore 4, ostalih 95 pripada Milanu :(A i kad bi se to cudo desilo, verovatno bi se raspali i ne bi prosli ni grupu. Kakva je rolerkoster sezona bila ja bih se udarao nogama u dupe od srece samo kupa da se dokopamo. Sasvim sam zadovoljan i nekom ozbiljnijom akcijom u EL.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Au, ponovo me nervirao juce. Ajde, na klackanje po terenu sam se vec navikao, ali kakav je to egocentricni manijak, jbt, da ne poverujes. Oko 80-og minuta je imao priliku da asistira Tottiju, koji je stajao sam negde izmedju penala i ivice 16-erca, ali je ipak odlucio da sutira kroz 3 igraca. Morao sam da ispalim bujicu psovki. Mada, moram da priznam da sam ispalio mitraljez u plafon kada je dao gol :Dtumblr_md0ujn0nSb1qaa8d1o1_500.gifStvarno imam cudan love/hate odnos prema njemu. Niti mi je lako da ga volim, niti da ga mrzim. 16 golova u prvenstvu (doci ce do 20 -_- ), a opet ostaje utisak da je mogao mnogo vise. Trenutno nemam jasno izgradjen stav o tome sta sa njim na leto. Nervira me i znam da ce me nervirati, a opet tesko je naci napadaca koji ce uglaviti 20-ak golova za te pare. Najgore resenje bi bilo da ga ostavimo negde u Italiji - djubrentus/Fiorentina/Napoli su zainteresovani za njega. Mozda bi najbezbolnije resenje bilo prodati ga vecito zainteresovanom Tottenhamu ili nekim Rusima, a novac uloziti u neki drugi deo tima. Kako god, ako prodamo - kajacemo se, ako ne prodamo - kajacemo se.Sinoc nas Fiorentina razbila u paramparcad. Andreazzoli je lepo zatvorio sredinu vrativsi DDR i Bradleya skoro u skute stoperima (Burdisso nekim cudom bio perfektan), ali je zato prepustio bokove. Lamela se nije vracao da pokrije Pasqualea (koji je jebena zver, mozda i najbolji kod njih), tako da je ovaj pravio visak u svakom napadu sa Ljajicem i Valerom po toj strani. Bradley je poginuo (odlicna partija, ali odlicna), a Torosidis nije mogao da promoli nos preko centra. Sa druge strane Cuadrado nije imao nikakvu pomoc od Tomovica, te je Balza nekako uspevao da se odbrani. Cudi me kako AA nije izrotirao Lamelu i Florenzija, ovaj bi pokrpio stranu, a u napadu je i ovako beskoristan. Lamela se ionako nije vracao i mogao bi da se druzi sa Tomovicem sve vreme, cini mi e da su u prvom na kratko zamenili strane i osetio se neki dasak svezine na trenutak. Pizzaro je ownovao sredinu i objasnio neke stvari. Totti je bio bez pomoci i sa malo kretanja oko sebe kada primi loptu, brzo se umorio i nije postojao u drugom.Stvari koje su prelomile utakmicu (posle penala, to je krucijalni momenat bio) - losa reakcija Montelle na situaciju na terenu i izmene. Da je Fiorentina zrtvovala nekog iz sredine (Aquilani pik br 1) i uvela targetmana ranije dobila bi utakmicu. Jeste Jovetic bio ugusen medju cetvoricom oko sebe, ali nije bilo potrebe da ga izvede, osim ukoliko nije u pitanju povreda. Tacno se osetio pad u igri kada je izasao. Posle toga je krenulo samo bunarenje na Tonija. Kako su im trebali bodovi mogao je i Tomovic napolje.Jedan od jacih aduta Andreazzolija su izmene. Pored loseg prvog poluvremena jos jedna konstanta u njegovom vodjenju utakmice su dobre izmene, uvek se dobro prilagodi situaciji na terenu. Sinoc je uboo sa naizgled nelogicnom Marquinhos za Florenzija. Presao je na odbranu sa trojicom, cime je zatvorio desni bok i dozvolio Torosidisu da krene napred, sto je odmah onelo malo odmora od stihijskih napada Fiorentine. Da je imao luksuz da moze da iskoristi sve 3 mislim da bi sigurno ranije presao na ovu varijantu i uveo i Marquionhosa po levoj strani. Nekoliko puta do sada je preokrenuo utakmicu dobrom izmenom (Inter u kupu). Ruku na srce sinoc je imao vise srece nego pameti, totalno Ranierijevska pobeda.i da pohvalim i Lobonta i Gojka™. Obojica maestralni sinoc.

Link to comment

Btw, Sampa je u slobodnom padu na tabeli otkad nema Krsticica. Sreca te su obezbedili opstanak ranije, inace bi bilo cupavo. Mislim da je skoro sigurno da ce napraviti znacajniju karijeru po tim timovima iz sredine tabele serie a, ko zna, mozda i ostavi trag u nekom vecem timu.

Link to comment

Iako izgubi Inter, na svom terenu dočekuje i Udineze i Lacio, verovatno glavne rivale za Evropu, ukoliko to išta znači. Doduše, gostuje u Đenovi gde milanske ekipe umeju da imaju problema.Ako Roma osvoji kup, što bi bilo lepo, onda valjda neće onaj Udineze u Evropu. Muka mi ih je sa tim dobrim partijama pred kraj prvenstva gde se plasiraju u evropsko takmičenje u kome gotovo nikad ništa ne igraju. Mislim, nije baš da iko iz Italije briljira u evroligi, ali Udinezea bi trebalo da preskaču kada se dele plasmani u evro takmičenja.

Link to comment

Jedino je Fiorentina ozbiljno igrala LE... Roma, Udineze i tako ta boranija gledaju da odmah ispadnu i da se ne zamaraju.

Link to comment
Miro Klose je i dalje bog :Hail:
Neverovatno. Od 2002. do 2012. je na svim velikim takmičenjima dao bar po 1 gol, ukupno 17. Osim 2004. kada je igrao 15 minuta. A mogao bih u pola noći da nabrojim bar 15 špiceva realno kvalitetnijih od njega. Edited by fandorin
Link to comment
Jedino je Fiorentina ozbiljno igrala LE... Roma, Udineze i tako ta boranija gledaju da odmah ispadnu i da se ne zamaraju.
Ako se dokopamo uopste Evrope igracemo je ozbiljno. Posto nam je nesretni Enrique pojeo dve sezone svojim angazmanom (ispadanje od Slovana i ova u kojoj se nije ni plasirao) koeficijent nam je sjeban nacisto. A ranije smo bili u drugom ili ponekad cak i prvom sesiru u CL <_<Tako da ocekujte da dogodine Dio del Calcio podigne trofej u drugom po jacini evropskom klupskom takmicenju™. Sem ako se nekim cudom ne plasiramo u CL. Tu vec ne mogu da obecam podizanje trofeja, ali ne mogu da obecam ni da necemo™.
Link to comment

Ma kakvi Talijani i LE. To je njima nazalost gubljenje vremena. Evo i Portugalci ih preskacu na listi, a frka im je od Ukrajinaca i Rusa zbog kojih mogu za koju godinu i to trece mjesto u LS da izgube...

Link to comment

Izgleda da je eksperiment uspeo i da su u 90. minutu najzad uspeli da snime zvuk apsolutne tišine.Tuga. Valjda će nakon metatrenera Enrikea i Zemana, Roma pronaći ekipu za dosledno uspešnu i kompletnu sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...