Jump to content
IGNORED

Uopsteni saveti


Venom

Recommended Posts

Prosla je sezona lubenica, postaju odvratne vec. Drste gace sad kad vas uhvati krejving za slatkocom, nista drugo necete uspeti da ispisate i sve ce ostati u vama i na vama

Pojo sam nekoliko prikoljic u zadnja dva meseca

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Treba mi preporuka za dobrog opticara/oftamologa u BG?

 

Nemam nista protiv Diopte ili slicnih firmi, samo nisam siguran koliko su dobri.

 

Znam da je postojao neki deda kod Botanicke baste, al ne znam ni da li i dalje radi niti gde se tacno nalazi.

 

Zena bila u MediGrup, a oftamolog joj rekla "mozete uzeti +1 za kompjuter", a nije uspela da joj izmeri dioptriju.

 

Svaki savet je dobrodosao.

Hvala

Link to comment

 

13 minutes ago, Milosh76 said:

Treba mi preporuka za dobrog opticara/oftamologa u BG?

 

Nemam nista protiv Diopte ili slicnih firmi, samo nisam siguran koliko su dobri.

 

Znam da je postojao neki deda kod Botanicke baste, al ne znam ni da li i dalje radi niti gde se tacno nalazi.

 

Zena bila u MediGrup, a oftamolog joj rekla "mozete uzeti +1 za kompjuter", a nije uspela da joj izmeri dioptriju.

 

Svaki savet je dobrodosao.

Hvala

Dr Nikola Jagodić, ordinacija se zove Oftalmologika.

 

Ako treba samo da ti odredi dioptriju, to verovatno možeš i u Diopti.

  • Hvala 1
Link to comment

@Milosh76 ja bio prvo kod Oculusa i bio onako meh... Na preporuku druge doktorke otisao kod Optik Profesional, Bulevar despota Stefana 53 i meni za sad deluje da ta zena odlicno radi (i dioptrija i glaukom). Jedino nisu u sistemu ovih privatnih osiguranja pa moras da se cimas da podnosis zahteve za refundaciju.

  • Hvala 1
Link to comment

Ovo sam nedavno otkrila, da podijelim sa pucanstvom: progressive muscle relaxation vjezbe za lagano opustanje. Ne mora covjek ni da bude pod nekim super stresom, mislim da vrijede svima. Rade se lezeci ili sjedeci. Ima milion videoa, od 5 minuta pa duze, ja volem ove npr.

 

 

 

A najvise ovog fudbalera

 

 

Nauci se da se prepozna kad su misici napeti i da covjek moze svjesno da ih opusti, plus sam taj proces da se prodje kroz cijelo tijelo opusta.

Link to comment
On 27. 9. 2024. at 17:01, Milosh76 said:

Nemam nista protiv Diopte ili slicnih firmi, samo nisam siguran koliko su dobri.

Dobri u čemu? Da naprave naočare? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...