Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

8 hours ago, namenski said:

Sir beli srecu deli, ako je moguce grcki + paradajz + maslinovo ulje.

Danju, nocu, leti, zimi, po svakoj klimi...:sleep:

 

8 hours ago, foto said:

+ bosiljak i crveni luk.

 

 

8 hours ago, namenski said:

+ riba kao bonus... :D 

sa hlebom, za umakanje u ulje (a moze i u mix ulja i vina), eto jela. a za pice crveno vino, sa malo vode ili cisto.

moze do kraja zivota.

 

+sa izmestanjem iz urbane/toksicne sredine garantuje duzi zivot nego sto nam je tamo negde zapisano.

Link to comment

Umesto standardne kombinacije jaja i mesnata Adidas slanina, prebacujem se na kebab Pasa u Mariboru (obican od 4.5 evra) ili gurmansku kod Alberta u Bogaticu. Mrtva trka, ne zna se pobednik. I jedno i drugo lepo legne bez da se naduva stomak, ukusi cista perverzija, to je to. 

Link to comment
15 hours ago, namenski said:

Meso je precenjeno, 2 prosecna лика/ликуше pojesce iz odjednom ocas posla kilo mesa/pecenja...

Kilo (dobrog) sira bogami nece...:sleep:

doduše nisam nikad probao, ali mislim da bih mogao da pojedem pola kile sira bez problema, samo da nije neki ultraslan, pa da je zbog toga teško jestiv.

Link to comment
13 hours ago, igoraki said:

doduše nisam nikad probao, ali mislim da bih mogao da pojedem pola kile sira bez problema, samo da nije neki ultraslan, pa da je zbog toga teško jestiv.

nekidan malo pomalo i stukao fazon 300 grama neke nemacke verzije parmedjana, nisam ni osetio.

doduse jednom se isto desilo sa kilogramom turkish baklava sa pistacima, al tad sam gledao formulu :fantom:

Link to comment

Nekim od onih jela sto ima sve unutra, malo mesa malo nekog kuvanog povrca. Uz to naravno mesana salata. Kapiram da nije to poenta pitanja, ali pitanje je previse disturbing onako bukvalno shvaceno :D

Link to comment

Dvoumim se izmedju Rinflajša (jedan dan sa crvenim a drugi dan sa belim sosom, pa u krug) i dinstane džigerice na mašću sa beskonačno mnogo luka

 

  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, I*m with the pilots said:

Dvoumim se izmedju Rinflajša (jedan dan sa crvenim a drugi dan sa belim sosom, pa u krug) i dinstane džigerice na mašću sa beskonačno mnogo luka

 

 

kad vidim dzigu bez dovoljno beskonacno luka, srce mi malo potone

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...