Jump to content
IGNORED

CONCERTS VIDEOS


maheem

Recommended Posts

Eurythmics su prošle godine primljeni u kuću slavnih i vredi pogledati (YT) dirljiv govor Davea Stewarta tom prilikom, gotovo čitav prepun zahvalnosti za Annie Lennox.

Sledi live iz studija iz vremena Touch albuma (1983.). U to vreme već su napustili koncept pretežnog izraza uz pomoć elektronskih instrumenata- verujem da su nakon komercijalnog uspeha sa Sweet Dreams mogli sebi da priušte čitav bend, pa na sceni imaju čak i tri prateća vokala. Sviraju nyjpre First Cut, funk sa druge strane ploče, koja je meni bolji deo albuma, pa Here Comes The Rain Again i na kraju najveseliju Eurythmics pesmu koju znam Right By Your Side. Annie dominira!

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

 

Na zalost, snimak je iz publike, ali greota da se propusti. Primus, pola Toola, i jos neki. Sviraju Moby Dick, izmedju ostalog, i treba li reci da je ima dugacak drum solo, well double drum solo :D 

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Meni celog zivota Aenema album zvuci kao da se rodio iz Southbound Pachyderm pesme. Jedino Intolerance i Prison Sex podnosim od ranijih radova

Osecam se bukvalno isto slusajuci SP i masu pesama s Aeneme (pogotovo H., Stinkfist, title track i Third Eye), usisava me na keca i ostace na listi zauvijek

 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ali kakav prelaz sa Toola, možda najkompleksnije mainstream muzike modernog rocka sa ozbiljnim psihodelijama u tekstovima...na AC/DC, bend koji je izgradio svetsku slavu na tri ista, preglasna rifa i pevajući o sisama i ženama sumnjivog morala u kafanama na Ibarskoj.

 

Volim oba benda, da ne bude zabune.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Meni celog zivota Aenema album zvuci kao da se rodio iz Southbound Pachyderm pesme. Jedino Intolerance i Prison Sex podnosim od ranijih radova

Osecam se bukvalno isto slusajuci SP i masu pesama s Aeneme (pogotovo H., Stinkfist, title track i Third Eye), usisava me na keca i ostace na listi zauvijek

 

Pravda za Opiate i Swamp song!

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

KOlaboracija NIN i Richard Patrick-a na koncertu u Klivlendu prošle godine;

 

 

 

 

esid: nisam znao da je Patrick bio deo NIN-a početkom devedesetih

Edited by Filozof manijak
Link to comment
  • 1 month later...

Malo me je razočarao Rick Astley, imao je strašan glas kad je bio mladji, "pojeo" bi ove pesme, sad ih je samo adekvatno izveo.

 

 

E, da su organizatori stvarno imali cojones, trebali su mu dati da izvede ceo set njegovih SAW hitova iz osamdesetih, em bi bilo originalnije, em bi se (verovatno) još bolje snašao...

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...