Jump to content
IGNORED

CONCERTS VIDEOS


maheem

Recommended Posts

Korn je ugazio za sve pare, od zemlje se odskakalo, to mi je verovatno najbolji provod ikada, neponovljivo. Niko smartfon nije im'o tad jos. 

Anselmo i ovi njegovi wannabes isto. Usnimio sam dobar deo, ali me mrzi da kompresujem i kacim ovde, atmosfera nenormalno dobra bila. Sedimo na keju, pijemo pivo, dolazimo sebi od Kjura noc pre, samo vidis kako na tvrdjavu mostom idu oni ljuti likovi iz osamdesetih i devedesetih koji nisu stigli u Budimpestu '98, raspizdice te ako ne skrenes oci s njega posle 2 sekunde. :laugh:

Kad gledas na YT i nije nesto (slabo odsvirano i nikako otpevano), ali dole je bio cirkus. :D

GVF pokidali takodje, al' to je ono... borderline mjetal, bio sam prvo u fazonu kao i svi - Led Zeppelin/Soundgarden/Mars Volta ripoff, ali zvuce fenomenalno uzivo, kapa dole.

Na FNM nisam isao, tad kad su bili i na Exitu i u Bg sam bio casual fan (znao 5-6 pesama onih najpoznatijih), zavol'o sam ih pod malo starije dane, taman kad sam poceo da budem nervozan od slusanja Panteri, Slejera, Metaliki, Megadjeda. Fir Fektorijeva, Kornova, SOADova, RATMova i Sepulturi. :D

Slejer mogu misliti kakav picvajz, kako drugacije... Morali su u penziju jer ne mogu ni oni sami da izdrze svoje koncerte odavno. 

Link to comment

dobar dan. glasao u isto vreme kad i sinisa mali u 8, na kurcu ga nosam.

 

dobar je dan da se podsetimo kako to treba da izgleda

 

 

 

+

 

 

  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

+ koncert koji bih mogao da gledam zauvek, a verovatno sam kacio, zato u spoiler (danny and dusty, vrv sredina 80ih)

 

Spoiler

 

 

Edited by holden kolfild
slovo
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...