Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

2. januar, rts2, Ja, Danijel Blejk, u 16 i 50h, i 3. januar isto rts2, u 16h Toni Erdman. 

hvala za danijela blejka. nije teško propustiti dobro ovih dana. elem, ništa nisam znao o filmu sem da je loučov i da je okićen palmom. izvanredan, po mojoj meri u svemu, dovoljan da uđem u raspravu sa ženom na temu: "zašto voliš da gledaš filmove koji te posle opterete?". upravo zato. posle je išlo nešto što je zamirisalo na sranje posle dva minuta. sa timom robinsom. napustio u desetom.

 

hvala još jednom. film će biti poručen.

Link to comment

hvala za danijela blejka. nije teško propustiti dobro ovih dana. elem, ništa nisam znao o filmu sem da je loučov i da je okićen palmom. izvanredan, po mojoj meri u svemu, dovoljan da uđem u raspravu sa ženom na temu: "zašto voliš da gledaš filmove koji te posle opterete?". upravo zato. 

 

hvala još jednom. film će biti poručen.

 

 

+1

 

par puta mi knedla u grlu zastala, malo je falilo da zaplacem.  

Edited by Sludge Factory
Link to comment

hvala za danijela blejka. nije teško propustiti dobro ovih dana. elem, ništa nisam znao o filmu sem da je loučov i da je okićen palmom. izvanredan, po mojoj meri u svemu, dovoljan da uđem u raspravu sa ženom na temu: "zašto voliš da gledaš filmove koji te posle opterete?". upravo zato. posle je išlo nešto što je zamirisalo na sranje posle dva minuta. sa timom robinsom. napustio u desetom.

 

hvala još jednom. film će biti poručen.

Svakako važna tema, a ono što mi je zasmetalo je manipulacija emocijama. Nije me oduševio...

Ako voliš te teške™ socijalne teme, bolja je preporuka The Measure of a Man 2015 sa Vincet Lindonom.

 

Drago mi je da si dobro geprat  :) svrati malo da rezimiraš stare™ dobre filmove. Slabo nešto ima filmofila starih naslova, ovih vremena...

Edited by zakintos
Link to comment

pokušao sam sa toni erdmanom. nije išlo. stao sam kod prijema u ambasadi.

Ništa briljantno, ali trebalo bi da se pogleda. Jeste razvučeno ali nikako nije dosadno. Naravno, ocena 8.0 na imdb-u je smešna, više je to za realnih 6.9

Link to comment

pokušao sam sa toni erdmanom. nije išlo. stao sam kod prijema u ambasadi.

Ja nekako izdržah do kraja. Koliko vidim, tviteru se uglavnom dopada, nemam pojma zašto jer niko da napiše nešto suvislo o filmu.

 

Što se mene tiče ja ovde ne bih išao dalje od koksijevih 6,59.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...