Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

spremam se da isprobam melasu od nara, kojui je cmrlj onoliko hvalila.
eh, sad, nisam hvalila melasu od nara, nego socivo s njom. za ostalo ne odgovaram.
Link to comment
ja to pravila jednom i nisam mogla da jedemmislim, ispalo je ok, ali slano ono što (po mom nekom ukusu) treba da bude slatkonikako nisam mogla da se naviknem na taj ukus
meni je kul..jedino sto vidim da bi ti smetalo je taj miris kao kolac ali kad prevazidjes tu mentalnu barijeru,a samo je mentalna jer je slano a semenke u principu imaju ukus kakvim ih zacinis bude ok,a miris je nestao posle dana u frizideru...klopam ga sa npr nekim sirom i salatom za veceru i kulja ga nisam pravila ranije nego sad nemam vise brasna a problem su mi vikendi kada dva cela dana budem napolju pa jedino tada jedem hleb ili bilo sta nalik jer mi je zgodno da ubacim ,,sendvic,, voce,neke kostice u ranac i cao pa sam sad ovo smislila za obrok Edited by ivy
Link to comment

meni su doneli iz turske. videla sam na internetu da se kod nas proizvodi i prodaje sirće od nara, čini mi se da je na flašii pisalo balsamico od nara. da li je isto ne znam.ovo tursko je gusto,lepljivo, prekrasno miriše i izrazito kiselo..

Link to comment
sad cu da spremim prvi mlad grasak ove sezone. mljac. i to cu po necemu sto mi se mota iz glave da ga napravim.
'ajde, reci kako
ajd i ja da te priupitam: kako si ga spremio gazimire :-)/ja upravo smazala ovaj koji sam ja spremila, al ja ga onako standardno skuvala, sa lukom, mladom sargarepom, mladim krompirom i puno, puuuuno mirodjije... bilo extra, pa bih i sutra da ga jedem, al po tvojoj recepturi, da malo promenim, ipak :-)
Link to comment

a ja od paradajz pirea /+proso+bosiljak+origano+persun+bluk i mulje/ napravila corbicu :-)a inace stavila i ja persuna u grasak, no zaboravila da napisem...eto, skoro smo sve isto danas rucali, al' malo drugacije prerasporedjeno :-) inace, ja nekada pravila i pileci paprikas sa noklicama i sa mladim graskom, al sad ne jedem ni meso ni jaja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...