Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=vW2Fptw70RsNajbolje mi je ispao sa paradajz koncentratom a najgore sa tomatinom. Moguce da sam tad kad sam koristio tomatino stavio malo vise soja sosa pa ga je mozda i to zeznulo.umesto rice vinegar koristim neko kinesko sirce sto sam uzeo u bloku 70.Ide fenomenalno preko kineskog miks povrca. Edited by katamaran
Link to comment

njam!ja danas cušpajz* od tikvica i pohovano belo meso*prodinsta se luk na malo ulja, pa se ubace tikvice iseckane na kockice, paradajz, paradajz pire (po želji), peršun i mirođija, i skuva sea pred kraj kuvanja može se dodati i bluk po želji

Link to comment

e a ajd dajte časak onaj etalon™ za boraniju, sa pavlakom, koji vam je svima etalon a ja nikad čula dosad, ali dobro zvuči :)možda najbolje na kuvanju sa Waltom™

Link to comment
*prodinsta se luk na malo ulja, pa se ubace tikvice iseckane na kockice, paradajz, paradajz pire (po želji), peršun i mirođija, i skuva sea pred kraj kuvanja može se dodati i bluk po želji
eh da, može se dodati i malo pirinča, lepo je :)
Link to comment
photo0003qt.jpgnisu imali jagnjetinu za mlevenje u alonsu, jebiga, uzeo sam junetinu. unutra ide jos sredina od leba, so, biber, kumin, beli luk, susena menta, jaje, persun
Link to comment

Sad si mi se usro u zivot, hteo sam vecerati sendvice ali je ovo izazvalo masivan drool. Dakle pravicu kofte na stapicima. Stavicu june, kumin, nanu, kajensku papriku, bluk, cluk, jajo i leba, na stapice, pa na gril tiganj. Pored ovog pravim thai curry umak sa kiselim mlekom, kojim cu posle preliti raznjice. I uz to basmati pirinac i zelenu salatu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...