Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

@ ivi, da se i ja dodam: bez vode :o :lolol:
ja sam juče pravila ovo http://www.coolinari...pita-od-jabuka/ isto ispao kao na slici -_-jelo mi se nešto sa jabukama..i imala sam potpuni skepticizam,sumnje i neverovanja prema principu kolača,sve vreme bila u neizvesnosti i već ga proglasila eksperimentom za slučaj da se skepticizam ostvari ali uspelo!i skroz ukusn i sočan i mirišljavi..svima se svideo,potpuni hit od neverovanja!
Ivi kolač bez vode ispao vrlo lavli, stvarno bez vode :o Napravila pola mere, toliko se zateklo jabuka, a onda mi se učinilo da su malo presuve pa ih obogatila sa malo soka od jabuka :P . Dobro, i u ono brašno griz sam sunula malo mlevene plazme koja se kod mene uvek nadje, a cimet pomešala i sa malo djumbira koji ovih dana sipam i rendam u sve i sve ispalo kako treba i dolikuje. lako, brzo i mirišljavo.
Link to comment
Ivi kolač bez vode ispao vrlo lavli, stvarno bez vode :o Napravila pola mere, toliko se zateklo jabuka, a onda mi se učinilo da su malo presuve pa ih obogatila sa malo soka od jabuka :P . Dobro, i u ono brašno griz sam sunula malo mlevene plazme koja se kod mene uvek nadje, a cimet pomešala i sa malo djumbira koji ovih dana sipam i rendam u sve i sve ispalo kako treba i dolikuje. lako, brzo i mirišljavo.
pa baš mi je drago :)..ma da,recept je toliko prost da je podložan svim mogućim modifikacijama a jedino što baš treba puno jabuka i da budu baš sočne :Pa morala sam da pravim kada sam videla kakvo je neverovanje od principa i načina,takoreći jedan izazov :lolol:
Link to comment
ne kuvam jos ali cu uskoro. kupio sam zeca i 4 guscija bataka sa karabatakom.bice pizdarija, watch out
zar ti nisi prešao naneke cmrlj vegan živo kurci palici pizdarije?dobro je da si se vratio u noaš tabor Edited by renne
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...