Jump to content

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Kolač sa šljivama gotov. Umesto dela brašna sipala deo mlevene plazme preostao od slavskih bahanalija. I , ne da valja, nego valja baš. Ja sam kralj improvizacije i muljanja, Džejmi Oliver i ona prsata kuvarica, sve u jednom :lolol:9k97tqrw5vc766cm6ws.jpg

Link to comment

Spremio svoj prvi pasulj.Mozda me i ne bi vuklo da ga kuvam da nisam nabavio shamotni lonac (nije slika iz moje kujne:)GRNE-03.jpgedit: odlican je, vise zbog grneta no zbog mene

Edited by CowBoy
Link to comment

sotiram neke divlje pecurke sa zemunske pijacecistim bejbi spanac i jescu ga zivog, sa nekim vec vinegretom laganim kakav mi dunesad ce i tuna stejk na vreli tiganj....

Link to comment

Ja se tu uvek isto fasciniram, mrs indy ima neke te knjige kuvarske sa lepim slikama, kako joj uvek uspe da nabode da izgleda identicno kao na slici. :o Meni je to k'o kad bi sad otis'o kupio bojice i tempere i do uvece izbacio 1 savrsenu kopiju Rembrandta.

Link to comment

ja sam juče pravila ovo http://www.coolinari...pita-od-jabuka/ isto ispao kao na slici -_- jelo mi se nešto sa jabukama..i imala sam potpuni skepticizam,sumnje i neverovanja prema principu kolača,sve vreme bila u neizvesnosti i već ga proglasila eksperimentom za slučaj da se skepticizam ostvari ali uspelo!i skroz ukusn i sočan i mirišljavi..svima se svideo,potpuni hit od neverovanja!

Edited by ivy
Link to comment
bez vode? svasta :huh:
o tome ti pričam :lol:jabuke bi trebale biti sočne,jel što im je i manir :)i ja sam ih izrendala,pomešala sa šećerom i ostavila 15tak minuta da puste što više soka
Link to comment

pa da,tako sam i ja juče..pravim i neverujem..stavila da se peče i neverujem,čekam da se ispeče sve oblećem oko rerne i neverujem..da sve bude gore sestrić isto obleće i pita jel gotovo?jel gotovo?jel gotovo?..a ja neverujem i šta da kežem detetu koje čeka kolač- da tetka pravi potpuno eksperimentalni kolač za koji ni sama nije sigurna kakav će ispasti :lolol:

Link to comment
Ja se tu uvek isto fasciniram, mrs indy ima neke te knjige kuvarske sa lepim slikama, kako joj uvek uspe da nabode da izgleda identicno kao na slici. :o Meni je to k'o kad bi sad otis'o kupio bojice i tempere i do uvece izbacio 1 savrsenu kopiju Rembrandta.
a pa vidi, vrlo je jednostavno, da je rembrant dao detaljan algoritam, ti bi vec treceg dana shtancovao za prodaju. ali nije, pa morash da se snalazish. mrs indi ima bolje savetnike ^_^@ ivi, da se i ja dodam: bez vode :o :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...