Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

vidim vulkan izdao nesto....

 

to je prevara, koja pocne odmah na naslovnoj strani kad procitas kako su spelovali pelaprat. to su recepti i fotke neke zene na ic, koliko se secam.

 

evo sam se setnula do narodne biblioteke. u pravu sam :)

Link to comment

moj prvi chicken i vegetable curry sa kokosovim mlekom.. u ediciji- ivy u pokusaju internacionalne kuhinje  :lol:

 

na mulje bacila kasicicu semena korijandera,komoraca,kima,slacice i onaj kotanji kari sto se melje prznula to pa dodala 1 cluk i 3cena bluka prznula,dodala belo meso na kockice pa prznula dalje,posolila,pobiberila pa posle nekoliko minuta dodala krisku bundeve na kockice,pola tikvice secene na kockice,sargarepu na kolutove,pola glavice karfiola samo cvetice skinute sa korena,jednu manju crvenu baburu na trakice,nalila kokosovo mleko,malo kokosije supe da ogrezne i krckala pola sata,na kraju ucedila malo limuna

obarila pirinac

 

mnogo dobro :P

Edited by ivy
Link to comment

ceo dan nista nisam jeo jer sam prehladjen i sada mi se vratio apetit. nocno spremanje:

 

 

razmisljam da uzmem pecurke koje sam oprao - sampioni, na malo mulja i da polupam dva jaja. na kraju bih stavio malo zutog sira, mekanijeg. zvuci vrlo ok. 

 

 

edit: dvoumim se da li da naseckam sitno cluk i proprzim pecurke sa istim...?

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...