Jump to content

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

pa za goste je idealno. ja sam ovo spremao u onom tefalovom tiganju sa podignutim ivicama, nesto izmedju tiganja i plice serpe a zapravo treba roknuti u neki veliki vatrostalni sud pa u rernu, naravno malo duze nego na ringli. i onda je isto super.da ne bude da sam nesto izmislio, ovo sam nekoliko puta jeo u konobi tramerka u voloskom i mislim da je prilicno idiot proof jelo, sem ako bas nesto kardinalno ne pogresis

Link to comment

baca na sapun. prvo, posto je mokar kokos nije htela masina da ga skroz samelje, onda sam dodala kokosovo ulje, jer iz kokosa mast nisam mogla da nacedim, mislila sam da ce da pomogne da se zamulja u pastu. nije, ali kad sam dodala istopljenu crnu i mleko, napravi se kokotela. ima sapunast ukus. kad obratis paznju, i svezi kokos ga ima. ne valja, druge su bile bolje, ali moze da se jede. da sam roknula neki alkohol verovatno bi prekrio sapun i bilo bi odlicno, ali avaj, ne smem ni kap ovih dana, na teskim sam drogama, nekome je zivot majka, a meni nije.

Link to comment
bilo mi dosadno pa pravila islere
to odradih pre tri dana, jos se sladim. a isto mi dosadno (a i vreme je ogavno za bilo kakve vanstambene aktivnosti) pa pravim polu princes krofne. Samo testo pufne, hocu da vidim u cemu je taj hajp-atomska fizika oko izrade istih. Ako prodju stroge standarde, jescu ih u slanoj varijanti (imam humus, imam pistace, smislicu nesto od toga)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...