Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

odkostio svinju, isecko, umesio špecije, ostavio da odmori, ogulio neki organski krompir što sam u Tarašu dobio kod Šokšića u subotu, stavio ga da se kuva, izdinsto luk pa na njemu ono meso začinjeno, nalio neki roze, posle i paradajz kuvani kumov. to se krčkalo sat sigurno, krastavce sa jogurtom i belim lukom napravio za salatu. servirao na terasu.

20 sekundi kasnije vetar mi je servirao čuvarkuću sa ograde u ručak. nisam ga ni okusio. :mellow:to je bilo posle supe i tešim se da je meso stajalo odmrznuto u fridžu jedno 4-5 dana i da sam se spasio trovanja.nisam slikao :(

Link to comment

a mozda jaje cuvarkuca? smrad polomljenog jajeta cuvarkuce jedno je deset puta jaci od smrada lesine.iz nekog razloga nisamjaov post sam citao kao da se dogodio vasi. ne znam kako nisam video manjak medveda na slici

Link to comment

preostaje nam samo da chekamo -_-a i ti, koji jedared nekoliko sati nisi hteo da nam kazesh neshto, lista chekanja se napravila, sad da nemash strpljenje :D

Link to comment

mariniranje mesa zemljom, mozda i to ima nekih svojih cari.ja to svakako ne bi bacio. a ne jednom sam jelo koje je krenulo u nepredvidjenom pravcu uspesno tusirao.

Edited by gazza1
Link to comment

ja bogme kad nesto presolim, onda i dodatno zaljutim i zakiselim, boli me bas patka, ja cu da jedem to, nece kraljica od Skotske.i moja zena doduse, ali navikla je da bude moj pokusni kunic

Link to comment

nutjelu od kokosa. ko da mi jednom nije bilo dovoljno da shvatim da je sranje, pa sam i drugi put dokazala da je sranje. zaboravite ovaj recept.

Link to comment

jebem li ga možda sam reagovao impulsivno. bacio sam i čuvarkuću. :(a to mi baba vida iz neradina (zvučim ko arhivator jebote) počupala iz dvorišta tamo jesenas negde i ja to samo u saksiju sa zemljom onako pobo. čak sam je zalio prvi put sad pre neki dan. užas kako je živnula i porasla.elem, sva zemlja direkt u gulaš, krompir je bio osrednje sprinkled, a salata je mislim ostala netaknuta :mellow:

Link to comment
brašno oko 1kg, pola kvasca, pola praška za peccivo, 2 jaja, 1dcl ulja, 1dcl mleka, 1dcl vode, pola kašike sirćeta, kašika rakije, so, malo šećera za kvasac. Praška šunka i feta za punjenje. Rastopi se kvasac, pa se doda u brašno, doda se tečnost i jaja, zamesi se da bude glatko. Ostavi se u kesi sat vremena u frižideru da odmori. Razvalja se, pa se iseče pa filuje sa praškom šunkom i fetom. Prži se u dupokom ulju dok ne porumeni
Došlo vreme :piggy:Kol'ko debelo da bude pre prženja (sad odmara u fridžu, imaš po sata za odgovor)? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...