Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

lazanja i klafuti sa kupinama
jaaoooo ti tvoji klafuti, postavis ih jednom godisnje ovde i uvek ponovo moram da te pitam sta su klafuti
Link to comment
?
Pa jedan admin me postavio, a drugi brže-bolje skinuo.Tako da sam par minuta bio mod, a da to i nisam znao :lolol:Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
jaaoooo ti tvoji klafuti, postavis ih jednom godisnje ovde i uvek ponovo moram da te pitam sta su klafuti
znas ono - najbolje su jednostavne stvari :Pzovem sledeci put da probas
clafoutis, to bi trebo biti neki tart
pa nije bas, vise je kao custard, bar prema ovom receptu koji ja imam. u svakom slucaju gost os'o kuci p'jan i zadovoljan!
Link to comment
e potceti me,da vas pitam kako vama ide belo vino sa paradaJizom?meni se čini da sam ja jednom to kombinovala pa mi bilo prekiselo i da od onda to ne činim zbog toga..i sve se,već nekoliko puta mislim da ponovim kombo al se plašim..dodavanje šećera nije opcija.inače nau kuking-musaka od karfiola
Ubacio sam zaista minimalnu količinu vina, samo da se povrće ne ulepi.Inače, jelo ume da bude prekiselo samo zbog paradajza.
Link to comment
ja to pravila jednom i nisam mogla da jedemmislim, ispalo je ok, ali slano ono što (po mom nekom ukusu) treba da bude slatkonikako nisam mogla da se naviknem na taj ukus
otkrila sam kako da bude ,,slanije,, pa ako ces praviti nekad u buducnosti mozda me mozes poslusati :)..posto pravim pola mere a i to mi traje preko 7dana...izbacila sam sve kokosovo,to najvise daje taj smek na kolace,stavim pola maslaca,jaja,semenke i ubacila malo kima kao zacin i ispadne superduper
Link to comment
meni klafuti(s) ko kajgana s vocem, dakle bzvz.
u ovom receptu ima puno pavlake, med menja secer, a brasna vrlo malo, pa je stvarno pudingast. nema kome se nije dopao.
Link to comment

izvini, nisam mislila nista lose o tvom receptu ni slici (slika mami :)), nego sam rekla da inace ne volim klafutis, baca mi mnogo na jaja, ko sto ne volim ni snenokle, ni rozatu. zapravo, ne volim da jedem kolace od voca u sezoni tog voca. toliko kratko traje sezona jagoda, na primer, il tresanja, da ih je steta peci, kuvati. il breskve, kajsije, takodje. maline su se oduzile do novembra, pa se ne racunaju. a kolac od jabuka il banana moze uvek. zimi :D

Link to comment

tikvice, grilovane pa zapecene sa ovcjim sirom, kiselim mlekom, blukom, ceri paradajzom i jajetom da poveze sve to..lepo i lagano, kao musaka ali mnogo lakse

Link to comment

pecena mlada cvekla sa sve liscem u rerni, mulje, aceto, krupna soblendirani mladi grasak sa blukom, muljem, limunom i mirodjijomkuhani mladi krompiriciishrana za sportiste i trudnice

Link to comment

pound cake for dummies4 jajoa + 200 g otopljenog putera + 200 g šećera + 1 vanilin + 230 g finog brašna + narendana kora limunatim redom, u onaj mixer što stoji i sve zna sam šta treba da se radi.preheat na 175, sat vremenadoda se kugla sladoleda i neko kiselkasto voće, ko volija jedem suvo uz espreso, njam

Link to comment

red grilovanih tikvica pa red raznih lukova i tako redom..biće tako klot sa nekom mešanom salatom..ja bih to mogla jesti svaki dan :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...