Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

nisam ga spremio jos. smorio sam se od ciscenja, ostavio zeni da ga ocisti a ona me izignorisala.ma hteo sam samo da ga na brzaka prokuvam pa pola ubacim u blender s muljem i belim lukom i mirodjijom a pola ostavim u zrnu i onda sve nekako smandrljam zajedno pa toplo na tostic ili slicno, da se umace vruc lebac u to - nisam mislio nikakvo jelo da pravim

Link to comment

Napravio neki improvizovani falafel, po sećanju. Leblebije potopio u vodu ali sam se zeznuo pa sam ih malo prokuvao. Kažu da to ne treba raditi jer se teže prave okruglice. I bi tako. Od ostalih sastojaka: svež peršun i svež korijander sa terase, malo kumina, beli luk, so i biber. Kupus salata, sveža ljuta papričica i paradajz. Dobro ispalo. Sad ću da pravim limunanu. :fantom:

Link to comment

tri ovece junece snicle od petka mi stajale u mulju, biberu i nar-melasi. danas naseko gomilu cluka na kolutove, ubacio desetak bebi sargarepica i par listova lovora, pa snicle ozgo par sati. skuvao po 4 krompirica po glavi, pa ih umuljao u maslac i persun. prokuvao zelene spargle, polio ih muljem i balzamikom i napravio lebac s origanom. sad pijem ladan rizling i mislim se nesto, nisu losi ovi praznici :)

Link to comment
hvala za fotografije, malo mi sreca umanjena izjavom da me ne simpatises;)
Hm... mozda je u pitanju i nesporazum. U svakom slucaju, neka to ne pomraci slavu tvojih fotki.
Link to comment
kako opsesivno kompulzivno oljusteni citrus :lolol:
ovo opsesivno-kompulzivno? pa vidis li ti te krivine i neravnine?! osim toga, helouuu, haos okolo. nijedna ocd persona koja drzi do sebe ovo sebi ne bi dozvolila.btw, zubaci razvalili :wub: Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...