Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

alva u bojama eurokrema i ubliku ledo sladoleda? :wub:ja to nemam :(
Ovo je slika sa sveCkog interneta, ali ima i kod nas sharano. Sad je u Zemunu npr. u Gospodskoj neki mini-sajam svega i svacega, prolecne tezge sa vinima, pcelinjim proizvodima i liciderskim tezgama (na jednoj sam pronasao lepu zilavu alvu u nekoliko varijanti)
Link to comment
Samo da prijavim da kokos manca nema ni u Merkatoru. Orderka, pocinjes opasno da mi ides na zivce :mad:Aj lepo priznaj da to ne postoji i da si sve izmislila
e za sat i po krecem u tvoje krajeve pa ti gledaj oces li ili neces da ti ja to kupujem :P
Link to comment

Nemoj da mi kupujes (posle da me po forumu zajebavaju kako me zemsko izdrzava), vec daj precizne koordinate gde ima! Po mogucstvu i foto dokaz, sa danasnjim novinama u kadru.

Link to comment
na uglu ulica ace joksimovica i spasovdanske u zarkovu, ima jedna neugledna radnja, ime joj je miss chilli. e tu ima ako nisam sve ja pojela :D
Cek, cek, cek. Sta je spasovdanska? Sestra mi je gore u Dimitrija Avramovica, pa 89 cekam u AJoksimovica. Jel blizu?
Link to comment

89 cekas u ratka mitrovica, a spasovdanska ti je ona kad ka sestri ides, strma jedna ulica kojom se bus penje uzbrdo, kod doma zdravlja. onda skrene desno pa ti sidjes na prvoj ili drugoj. e na dnu spasovdanske je ta radnja. samo pitas za chilli, tu svi pazare. pozuri sestri dok traju zalihe!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...