Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

dvostruka radost danas za normalnu srbiju, zabranjena parada srama + pravda za ivana bogdanova.

  • Replies 8k
  • Views 674k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

i zasto sada nismo u CZKD?

i zasto sada nismo u CZKD?
ja radim do 7 i nisam u bgd :( i pizdim sto nisam tu. i ne samo u ovom slucaju.
u CZKD:http://www.blic.rs/V...ristalice-Dverigde mi zivimo :isuse:konjica, dveri, isus super starsrednji vek
u jajarskoj zemlji. sta mislite sta gospoja dobacuje momcima iz policije?¿277758_izlozba-u-czkd-foto-n-markovic-0042_ff.jpg?ver=1349275482
u jajarskoj zemlji. sta mislite sta gospoja dobacuje momcima iz policije?¿
Za 15 minuta, iza coska.

Пре пар сати сам отворио форум и видео да је већина на топику напаљенија да спали цркве и побије попове него да заступа хомосексуалце, па сам се унапред обрадовао како ћемо лепо да дискутујемо када се дочепам компа, али ме јаја са паприкама зајебао и причу скренуо у другом правцу. Је л' могу да узмем број и вратим се у ред, па да чекам да ме прозовете када са њим завршите?

Milica Djordjevic Zabranom ovog Prajda sada sam sigurna da se nijedan nije dogodio kako treba (a ovo smo znali i ranije, ali imam potrebu da kazem ponovo). Ono sto Prajd treba da postigne osim osvajanja prostora u fizickom, medijskom, emotivnom nazovimokakohocemo smislu, on kao takav treba i mora da obezbedi i odrzavanje sledeceg. Nije lako napraviti Prajd, i svako ko misli drugacije je obicna budala. Ali isto tako ako odrzimo jedan a onda posle dva puta drzava kaze da ne moze (i nije da smo trazili od drzave da dozvoli ili ne dozvoli... ) jasno govori i da je Prajd 2010 bila cista laz. I sada jebiga, em psujem em ce se sigurno neki uvrediti...Sigurna sam da je dosta stresa i napora ulozeno i 2010, to ne osporavam. Ali odgovoran Prajd znaci da smo osvojili bar nekoliko stotina slobodnih koraka (tuzno, znam) i da ce sledece godine tih nekoliko stotina biti nekoliko hiljada. Sve drugo nije odgovorno. Dragi moji drugari, ne moramo biti deo bilo koje specificne organizacije da svaki dan ucinimo nesto sto ce u buducnosti biti doprinos za Prajd neketamogodine. Svaki dan, po nesto. Svaki dan, po nesto malo, za sebe i za sugradjane/ke. ♥

Пре пар сати сам отворио форум и видео да је већина на топику напаљенија да спали цркве и побије попове него да заступа хомосексуалце, па сам се унапред обрадовао како ћемо лепо да дискутујемо када се дочепам компа, али ме јаја са паприкама зајебао и причу скренуо у другом правцу. Је л' могу да узмем број и вратим се у ред, па да чекам да ме прозовете када са њим завршите?
xaxa, uzmi broj od jajeta, on se iovako potresao, navrla mu secanja sa prajdova sirom sveta.
  • Author
Пре пар сати сам отворио форум и видео да је већина на топику напаљенија да спали цркве и побије попове него да заступа хомосексуалце, па сам се унапред обрадовао како ћемо лепо да дискутујемо када се дочепам компа, али ме јаја са паприкама зајебао и причу скренуо у другом правцу. Је л' могу да узмем број и вратим се у ред, па да чекам да ме прозовете када са њим завршите?
Пре пар сати сам отворио форум и видео да је већина на топику напаљенија да спали цркве и побије попове него да заступа хомосексуалце, па сам се унапред обрадовао како ћемо лепо да дискутујемо када се дочепам компа, али ме јаја са паприкама зајебао и причу скренуо у другом правцу. Је л' могу да узмем број и вратим се у ред, па да чекам да ме прозовете када са њим завршите?
prasline, nekoliko ljudi je izrazilo gnev zbog toga sto je danas ponovo suspendovan ustav. Ne ocekuj da ce ljudi bas danas da zastupaju uravnotezene stavove, malo je los tajming. Inace niko nije pricao o ubijanju popova, nego o zakonskoj odgovornosti za sirenje predrasuda prema odredjenim drustvenim grupama. Ne dolazi u obzir da se citiranje zakona ove zemlje proglasava za ekstremizam.
Пре пар сати сам отворио форум и видео да је већина на топику напаљенија да спали цркве и побије попове него да заступа хомосексуалце, па сам се унапред обрадовао како ћемо лепо да дискутујемо када се дочепам компа, али ме јаја са паприкама зајебао и причу скренуо у другом правцу. Је л' могу да узмем број и вратим се у ред, па да чекам да ме прозовете када са њим завршите?
Resili smo problem sa popovima. Uzmi broj i smisli nesto completely different .
+1Opsta nezainteresovanost da se u nesto udubi, procita, saslusa, promisli, proba da argumetnuje neko gledanje, pa isto koriguje ili promeni, upotpuni tj. sve ono sto bi se moglo podvesti pod nekakvu kognitivnu gimnastiku je nesto sto je ovdasnjem populusu jednom recju - strano. Ovde misljenje ima svako, a pojma tek poneko. Uzasavam se ljudi koji imaju misljenje - niotkuda.
+1000

едит: драго ми је за овај твој претходни пост, можда те је коштао много али се исплати

prasline, nekoliko ljudi je izrazilo gnev zbog toga sto je danas ponovo suspendovan ustav. Ne ocekuj da ce ljudi bas danas da zastupaju uravnotezene stavove, malo je los tajming. Inace niko nije pricao o ubijanju popova, nego o zakonskoj odgovornosti za sirenje predrasuda prema odredjenim drustvenim grupama. Ne dolazi u obzir da se citiranje zakona ove zemlje proglasava za ekstremizam.
Да баш данас људи заступају уравнотежене ставове, параде би било.Јесте суспендован Устав и то је, наравно, проблем за сваког ко не жели да живи у диктатури. Али, приче о томе да би "Патријарх требало да се побрине за издајице у својим редовима јер прича о белој куги а попови имају само 2-4 деце а не 11 или 12 као што је некада било", као и љутња што је према православној догми хомосексуалност лоша је фарсично лоше изражен гнев.
Resili smo problem sa popovima. Uzmi broj i smisli nesto completely different .
Ти и Газа сте били на ивици да га решите, а паралелно са тим и проблем односа друштва према хомосексуалима, али је онда он предложио леви фронт и фулали сте шансу. Што је свакако боље од онога шта се у време ваше брзе контре и размењивања пасова дешавало на форумским трибинама.Леви фронт опет све гура у конфликт. Када би се укинула свака идеолошка премиса из чињенице да неко има овакво или онакво сексуално опредељење много би се лакше променио негативан однос великог дела становништва према хомосексуалцима.

Edited by Праслин

Mislim da se plaši da će mu se to svideti, tu obično leži problem.
iskusno.a ja se ne mogu nacuditi, odakle izvire taj nas nivo zatucanosti. bre, ranije nije bilo toliko otvorenog prozora prema svetu i informacijama, pa mi se cini da je nas svet bio kudikamo otvoreniji.
Јесте суспендован Устав и то је, наравно, проблем за сваког ко не жели да живи у диктатури. Али, приче о томе да би "Патријарх требало да се побрине за издајице у својим редовима јер прича о белој куги а попови имају само 2-4 деце а не 11 или 12 као што је некада било", као и љутња што је према православној догми хомосексуалност лоша је фарсично лоше изражен гнев.
A pošto je patrijarh pozvao na suspendovanje Ustava, da li to znači da je on izdajnik koji ne misli da je Kosovo deo Srbije, ili si samo na stanovištu da je pristalica diktature? :o

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.