Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

roditelji koji popu pedofilu moraju praviti zasedu, jer ga drzava brani, nisu uznemirujuca slika. drugi pop koji je oslobodjen optuzbi za pedofiliju jer je drzava tako naredila, nije uznemirujuca slika, mantijasi koji daljinskim oktljucavaju kapije crkvenih dvorista u zatamnjenim audijima nisu uznemirujuca slika, isti ti mantijasi koji su svetili nozeve krvnika, nisu uznemirujuca slika...
Naravno da nisu kad je to u najboljem duhu srednjevekovne Srbije i njenih vladara, eno ti oni pre neku stranu koji se dice imenom Milutinovim, a koji upada u ovaj tvoj opis 120%
Samo ne razumem čemu taj saspens, zašto brate nisu odmah rekli.
Pa da ne bude da su odmah rekli. Ovako, oni su hteli/imali zelju/dobru volju i tome sl. ALI AVAJ, sudbino kleta i okrutni zivote, dusmani ne daju... Sad ozbiljno, to je praksa jos od Slobe a apprentice je tu praksu uvezbao ocigledno. Mi kao ne damo ili damo, zavisi o cemu se radi, malo se branimo, bunimo, bijemo, ginemo, i onda voila, dusmani nam ne daju da zivimo...
Link to comment
Milutin je jebavao maloletnice jer mu je to dozvoljavala bezbednosna procena.
:lolol: :lolol: :lolol:Edit: Jer je tako bio u mogućstvu! Edited by Syme
Link to comment
Milutin je jebavao maloletnice jer mu je to dozvoljavala bezbednosna procena.
Pa eto, tako i ovi sve nas jebavaju u mozak jer im bezbednosna procena to dozvoljava, ljudi od tradicije kazem ja
Link to comment
Pa da ne bude da su odmah rekli. Ovako, oni su hteli/imali zelju/dobru volju i tome sl. ALI AVAJ, sudbino kleta i okrutni zivote, dusmani ne daju... Sad ozbiljno, to je praksa jos od Slobe a apprentice je tu praksu uvezbao ocigledno. Mi kao ne damo ili damo, zavisi o cemu se radi, malo se branimo, bunimo, bijemo, ginemo, i onda voila, dusmani nam ne daju da zivimo...
Ma razumem, tako je svake godine, ali, who do they think they're fooling? Svima je jasno da to veze sa životom nema. Mogli su i pre nedelju dana da saopšte "bezbednosnu procenu", bilo bi jednako (ne)ubedljivo.
Link to comment
Ne znam vise ni sta bih komentarisala na ovu temu osim da sam jako besna. I mislim da nije problem u ekstremima, njih je jos uvek, nadam se, dosta malo. Najveci problem je sto se masa ne buni protiv toga vec samo klima glavom. Ja sam okruzena (na poslu) ljudima kojima je drago sto je parada zabranjena, samo im je zao sto to ne urade kao u majcici Rusiji na 100 godina minimum. Na prvi pogled svi su oni ok, 'normalni', obrazovani, modernih shvatanja itd. Dok ne ispliva glib na povrsinu
ko zeli da zivi u drustvu u kojem nije problem da se odrzi parada, gdje politicari nisu produkt mjesavine vepra i covjeka, gdje politicari bivaju sankcionisali pri atku javnog kraduckanja, gdje popovi sjede u crkvama, gdje huligani i kriminalci ostaju u zatvoru treba da se jednostavno iseli iz srbije i da se preseli u zemlju u kojoj je to minimalno. sve ostale solucije su cista frustracija. ovo obrazovanje drustva kroz razne parade je cista glupost i gubljenje vremena. srbija jos dugo nece biti normalna drzava ako i tada. zaista mislim sve dok se ne promijeni taj nacin shvatanja hriscanstva kao osovine drustva, srbija ce biti rupa puna blata...jbg...zajebano ali tako je...sama cinjenica da ti popovi i njihovi futslodzeri tipa dveri i obraza imaju neko javno misljenje treba da je ponizavajuce za nekoga koji ima normalan IQ. u srbiji to nije slucaj...jbg..
Link to comment
Ma razumem, tako je svake godine, ali, who do they think they're fooling? Svima je jasno da to veze sa životom nema. Mogli su i pre nedelju dana da saopšte "bezbednosnu procenu", bilo bi jednako (ne)ubedljivo.
a kakva bi bila bezbednosna procena ako bi braca romi hteli recimo da obeleze svoj djurdjevdan 1 prigodnim karnevalom na ulicama beograda? ili braca rvati. nishta da ne vicu, ne ishtu vishak prava, samo didu u aljinama narodnim i sluze meze i neki etanol itakoto. predstavljaju kulturu, tako je svuda u svetu? bracu sugradjane ozdo ne smem ni da pomenem :s_w:sta bi bilo?ovo u smislu da nam ne bi nishta radili nashoj djeci, da izbacimo taj kontext na trenutak. Edited by thermal bug
Link to comment

Pa bilo bi nama, ali normalna vecina je zadovoljna. Njihovi prestavnici su se izborili sa trulim evropejskim i zapadnim idejama i jos jednom dokazali da je u Srbiji normalan domacin jedina vlast.edit: odgovor na symetov post

Edited by nera
Link to comment

Inače, samo jedna primedba na margini - užasno me nerviraju ova, kao fol, neutralna istraživanja:

Истраживање: Против Параде поноса 70 одсто грађана Србије pdf_button.png printButton.png emailButton.png среда, 03. октобар 2012. faktor-plus-kzs.jpgДиректор агенције за истраживање јавног мнења Фактор плус Владимир Пејић изјавио је данас да се 70 одсто грађана Србије апсолутно против одржавања Параде поноса, 17 одсто сматра да би је требало одржати ако постоје безбедносни услови, док осам одсто грађана сматра да би ту манифестацију требало одржати по сваку цену. Пејић је на конференцији за новинаре рекао да пет одсто грађана нема никакав став о том питању.
Nije neutralno ako tražiš da se ljudi plebiscitarno izjašnjavaju o pitanju koje nije za plebiscitarno izjašnjavanje. Hajde da postavimo pitanje, recimo - treba li sva romska naselja ograditi žicom, ili izmestiti iz gradova. Da vidiš kakvi bi tad bili rezultati! Edited by Syme
Link to comment
ko zeli da zivi u drustvu u kojem nije problem da se odrzi parada, gdje politicari nisu produkt mjesavine vepra i covjeka, gdje politicari bivaju sankcionisali pri atku javnog kraduckanja, gdje popovi sjede u crkvama, gdje huligani i kriminalci ostaju u zatvoru treba da se jednostavno iseli iz srbije i da se preseli u zemlju u kojoj je to minimalno. sve ostale solucije su cista frustracija. ovo obrazovanje drustva kroz razne parade je cista glupost i gubljenje vremena. srbija jos dugo nece biti normalna drzava ako i tada. zaista mislim sve dok se ne promijeni taj nacin shvatanja hriscanstva kao osovine drustva, srbija ce biti rupa puna blata...jbg...zajebano ali tako je...sama cinjenica da ti popovi i njihovi futslodzeri tipa dveri i obraza imaju neko javno misljenje treba da je ponizavajuce za nekoga koji ima normalan IQ. u srbiji to nije slucaj...jbg..
Ne staj mi na muku, hocu ja da begam ali mi slabo ide :cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...