Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pčešah se o pulina vulina....



....shiit has hit the fan.

Jel si ga pitao za selfi ?    :evilsmile:

  • Replies 8k
  • Views 673.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

 

3 minutes ago, Tsai said:

Mene malo jeza hvata ako Vulvin zna da nece vise biti ministar

Naravno da zna, vraća se Dačić na to mesto.

12 minutes ago, Milosh76 said:

Pustaju rusku himnu ispred Poste :lolol:

 

Antiparadisti™ pustaju, da budem precizan... sad ide Kaljinka :D

 

litije Cile litije, nauči me najbitnije :fantom:

20 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Taj milje mi je neviđeno poznat. Ja sam već godinama u gardu čekajući da me neko openali u ulozu u kojoj sam, a s obzirom na aktivizam i stavove 

Ceo dan peglam (iskreno, sa zadovoljstvom) homofobe u familiji :heart:

Tuk na luk :naughty:

 meni zena imala raspravutm  jutros u frizeraju. poceli su sa - bolje da umrem nego da mi sin bude peder. onda zenica mi uzela bankutm , pa su zavrsili sa - pa jeste, bolje da bude peder nego recimo narkoman. :s_p:

Samim tim što nema navijača je dovoljno jasan znak da je situacija hendlovana po PSu. Ne razumem zašto je podizan ulog i pritisak, možda je ipak igranka za strance i neke pregovore sa njima. Vidite šta mi rade, sicilijansko otvaranje. 

 

Ovaj sa srbin.infu je u transu, priča o tome kako su Vučiću možda naredili da pije neke tablete. :lolol: a ima tako mekan, feminiziran glas. Primili bi ga sa druge strane ograde na žurku očas. 

Izgleda da je ideja da bude prajd-setnje, a onda da bude i litija-setnje kasnije...

3 minutes ago, Milosh76 said:

Izgleda da je ideja da bude prajd-setnje, a onda da bude i litija-setnje kasnije...

I to mu je win-win situacija.Prošetali i jedni i drugi a milicija™ uspešno trenirala strogoću.

 

A i otvara mu se put da narednih mesec dana kuka koliko ga je koštalo u sred krize da izvede toliko policije,jer eto narod nije hteo da ga sluša.

 

 

Pogotovo ako litijasa bude 10ak puta vise nego prajdovaca...

Quote

Prepreke i problemi sa kojima se suočio Evroprajd biće deo narednog izveštaja o Srbiji, rekao je za N1 izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik.

 

“Šta god da se dogodi ovde u Beogradu to će se odraziti na moj naredni izveštaj o Srbiji”, rekao je Bilčik pred Evroprajd šetnju.

 

https://rs.n1info.com/vesti/bilcik-svestan-sam-uticaja-moskve-evroprajd-ce-biti-u-sledecem-izvestaju/

jbg to nam je sto nam je

pokusacu da danas suspendujem sve razloge i nacine i likujem sto je ipak i ovakav prajd odrzan i uzivam u svakom skvicanju prosecnog mileta na srpskom fejzbuku...

 

msms drugih razloga za radost oko ovog dogadjaja nema, moram si udesiti ovako

Edited by InvisibleLight

 

isključujem se do daljnjeg.

11 minutes ago, Mos said:

Samim tim što nema navijača je dovoljno jasan znak da je situacija hendlovana po PSu.

Grupa od nekoliko desetina huligana stigla je nešto posle 16 sati ispred Hrama Svetog Save na Vračaru, a plan je da u svakom trenutku krenu ka centru grada. Mladići su mahom obučeni u crne dukseve i majice, nose maske, kačkete i kapuljače.

https://nova.rs/vesti/hronika/foto-huligani-stigli-ispred-hrama-maskirani-i-uzvikuju-pederi-pederi/?ref=fbnova

prajda je mrljavo a ove.druge nisam ni videla. ima.da iskisnemo nezsboravno.

ajm in bejbe. ajm in. imam i narukvicu isuse.gif [emoji38]ol:

ako neko vidi barjak af23 neka javlja dje su..ja sam visinski ometena

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.