Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

nije greh biti gej.

 

 

Naravno da nije.  :fantom:

 

 

 

 

John_Martin_-_Sodom_and_Gomorrah.jpg

  • Replies 8k
  • Views 674.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Питајмо дакле рабина.

Beogradski rabin je liberalnih shvatanja po tom pitanju(i po mnogim drugim)  :)

spavati sa muškarcima je greh, ali sama činjenica da je neko gej nije, tj nije dok ne dela

spavati sa muškarcima je greh 

hehe in your face!

- Арјачкиње, барјачкиње, да ли да питамо утицајног бруклинског раби Левина, портпарола Удружења рабина Америке?

- Нећемо Левиииинаааа, хомоффффоб је, не Левииииинаа!

- Арјачкиње, барјачкиње, да питамо председника Јешива универзитета раби Лама?

- Немооооој Лаамаааа, нееее Лаааама, он кааажеее да јеее бооолееесссссссст!

- Арјачкиње, барјачкиње, па ког рабина да питамо?

- Беоооградсскоооог, беоограааадског!

- Али, арјачкиње-барјачкиње, Тим Кук није из Београда!

- Неееммаааа везееее, неммааааа вееезе јер ниииијеее ниии Јееееврееееј! Питааааај беооооограааадссског!

hehe in your face!

tako kaže religija

ja nisam religiozna  -_-

šta fali seksu sa muškarcima? pitam za drugaricu.

ništa, ako si žensko i u braku s tim muškarcem

i ako si muškarac pa samo razmišljaš o njemu, i kaješ se zbog toga

 

onda je sve ok.

- Арјачкиње, барјачкиње, да ли да питамо утицајног бруклинског раби Левина, портпарола Удружења рабина Америке?

- Нећемо Левиииинаааа, хомоффффоб је, не Левииииинаа!

- Арјачкиње, барјачкиње, да питамо председника Јешива универзитета раби Лама?

- Немооооој Лаамаааа, нееее Лаааама, он кааажеее да јеее бооолееесссссссст!

- Арјачкиње, барјачкиње, па ког рабина да питамо?

- Беоооградсскоооог, беоограааадског!

pokazujes vrlo nesofisticirano nepostovanje za uniformisano lice druge religije. ako zelis, mozes da ubacis 'za jednog vernika, pokazujes...'

 

i jos jednom, izmisljas, milioniti put - razgovor sa drugim ljudima nije bio o tome da li je homoseksualnost greh, nego da li je uvredljivo po veru i vernike da se homoseksualci hvale bozjim darom.

 

ovo samo zbog drugih ljudi pisem, posebno zbog nase dece koja citaju ovaj forum, da ne pomisle svasta.

 

gazzo, reza odlican, odlican pokidao je

Волим ја да измишљам, немој да се срдиш. Ево, гледај како је лако: ПУФ! Сада сам измислио да си питала рабина да ли је мени увредљиво што је Тим Кук рекао да је његова хомосексуалност Божији дар.

 

Не показујем непоштовање за рабина који прича о својој вери, него за тебе која никако да схватиш да нису са једне стране сви људи који верују у бога или Бога, а са друге сви који не верују. А разлог за то непоштовање није незнање са којим си ушла у разговор, то је скроз у реду и очекивано, већ невероватна тврдоглавост коју испољаваш инсистирајући на томе да је на месту питати рабина како се православац осећа поводом тога што је протестант рекао да је хомосексуалност дар од Бога. На страну што пет минута гугловања открива да практично сви водећи ауторитети међу јеврејским проучаваоцима Торе тврде супротно од онога што кажеш да ри је рекао твој пријатељ рабин. Питај ти њега још једном, мало директније, шта они мисле, а мени препусти да ја проценим како се осећам поводом Кукове изјаве.

Dosad sam samo ja kao RKTcross-icon-w.gif trpijo udarce praslinovog sektaštva, evo vam ga sad na, bog jehovu ne pozna, a Jhweh ne zna ISHSa, toedno mnogoboštvo..

 

te situacije sa pretnjama

Волим ја да измишљам, немој да се срдиш. Ево, гледај како је лако: ПУФ! Сада сам измислио да си питала рабина да ли је мени увредљиво што је Тим Кук рекао да је његова хомосексуалност Божији дар.

 

Не показујем непоштовање за рабина који прича о својој вери, него за тебе која никако да схватиш да нису са једне стране сви људи који верују у бога или Бога, а са друге сви који не верују. А разлог за то непоштовање није незнање са којим си ушла у разговор, то је скроз у реду и очекивано, већ невероватна тврдоглавост коју испољаваш инсистирајући на томе да је на месту питати рабина како се православац осећа поводом тога што је протестант рекао да је хомосексуалност дар од Бога. На страну што пет минута гугловања открива да практично сви водећи ауторитети међу јеврејским проучаваоцима Торе тврде супротно од онога што кажеш да ри је рекао твој пријатељ рабин. Питај ти њега још једном, мало директније, шта они мисле, а мени препусти да ја проценим како се осећам поводом Кукове изјаве.

opet lažeš, i to na više mesta, ali sitno. ali svako bi na tvom mestu, razumem. a ovo 'tvoj prijatelj rabin' je, ispostavilo se, standardno pogano proklizavanje. pohvalno je što si se ipak poslednjom rečenicom, nakon par dana, suzio u svojoj nadobudnosti, pa si presudu o licemerju i kardinalnoj gluposti ipak, naposletu pripisao svom osećanju, a ne dogmi, winkwink. e sad možeš da misliš šta god hoćeš.

 

ps

ne moram nikog da pitam za tvoje mišljenje, pitala sam tebe, tako je krenula ova diskusija. sve ok, prasline, drago mi je da smo se upoznali, nisam do sada imala prilike.

i jos jednom, izmisljas, milioniti put - razgovor sa drugim ljudima nije bio o tome da li je homoseksualnost greh, nego da li je uvredljivo po veru i vernike da se homoseksualci hvale bozjim darom.

Сада сам измислио да си питала рабина да ли је мени увредљиво што је Тим Кук рекао да је његова хомосексуалност Божији дар.

opet lažeš

:lolol:

 

Ма, ти си потпуна царица!

 

:Hail:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.