Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

nigde boškića na snimku :(

 

Oce boshkic u PG na prajd?

  • Replies 8k
  • Views 674.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Hm, ne dopada mi se ova izjava o bozjem daru. Naknadno objasnjenje je ok, ali je moglo i drugacije da se formulise

sto, ne razumem?

Nemam informacije o tome kako stoje huliganometrijski BD-PG pokazatelji, znam da su paradoborci demolirali šta god su stigli po Podgorici u vreme parade kao i onomad u Beogradu. Komentari na Vijestima i CDM-u mi ne ulivaju previše nade da se išta u percepciji ljudi promenilo od prošle godine, ali se uzdam u to da je i njihova policija naučila lekciju (zlo i naopako kad se uzdam u policiju, ali je tako kako je).  

Edited by Notorious

sto, ne razumem?

Какве везе има Бог са тим што је он хомосексуалац?

Možda zato što ljudski usud (pojedinačni i kolektivni, od ličnih do opšteljudskih dobrobiti i tragedija), verujući doživljavaju kao izraz Božje volje. Ili možda ne. 

sto, ne razumem?

 

"the greatest gifts God has given me"

 

Jedno je "proud", drugo je "najveci bozji dar".

Zasto je to poklon?

 

Zameni gay sa osoba sa invaliditetom, crnac, Rom...

Ni na sta ne bi zvucilo a u svakom slucaju je rec o diskriminisanim grupama.

Ma meni je cela ta koncepcija "ponosa" zbog necega sto ti se dogodilo po rodjenju strana (nacija, seksualno opredeljenje), ali pretpostavljam da kada su ljudi diskriminisani onda je u pitanju neka vrsta inata. Tako i sa bozijim darom.

Erase, bas me iznenadjujes. Mislio sam da barem ti razumes da ako sredina insistira da zbog toga sto si treba da se stidis, onda je sasvim normalna reakcija da zbog toga budes upravo ponosan.

Ponosan, sasvim razumljivo.

 

A gift of God, a bit too much.

Pa zar mu ne dodje i gift of God neko izražavanje ponosa u tom slučaju? U isto vreme time vrlo lepo svrstava homoseksualce u božiju decu kao i sve ostale, ne mora da znači da im pripisuje neku posebnu nadarenost od svevišnjeg. IMHO.

Ja sam npr. ponosan sto sam ateista i smatram to svojim najvecim Bozijim darom. :D

 

(Zaebavam malko... odrastao sam u zemlji u kojoj je ateizam bio default opcija, pa nemam zasto da budem ponosan).

Какве везе има Бог са тим што је он хомосексуалац?

ja i dalje ne razumem sta vam je problematicno u izjavi. je l' sto je dramaticna? ne shvatam. ili je to sto, nek se stidi, pominje boga?

 

"the greatest gifts God has given me"

 

Jedno je "proud", drugo je "najveci bozji dar".

Zasto je to poklon?

 

Zameni gay sa osoba sa invaliditetom, crnac, Rom...

Ni na sta ne bi zvucilo a u svakom slucaju je rec o diskriminisanim grupama.

zato sto mu je, on misli, prosirilo vidike, sto je, opet on misli, dobra stvar za coveka

meni bi, da se zameni termin bilo kojim (marginalozovanim) drugim, zvucalo istovetno

 

Erase, bas me iznenadjujes. Mislio sam da barem ti razumes da ako sredina insistira da zbog toga sto si treba da se stidis, onda je sasvim normalna reakcija da zbog toga budes upravo ponosan.

+1

 

Pa zar mu ne dodje i gift of God neko izražavanje ponosa u tom slučaju? U isto vreme time vrlo lepo svrstava homoseksualce u božiju decu kao i sve ostale, ne mora da znači da im pripisuje neku posebnu nadarenost od svevišnjeg. IMHO.

+1

ja i dalje ne razumem sta vam je problematicno u izjavi. je l' sto je dramaticna? ne shvatam. ili je to sto, nek se stidi, pominje boga?

Хир ви го аген: у хришћанству је хомосексуалност смртни грех, те није од Бога него од ђавола. Можда човек има неког другог бога, молим лепо, није једини. Може и да не верује у Бога, нема фрке, 21. век. Он има право на своје сексуално и друго опредељење, али да у твиту изврће две хиљаде година стару хришћанску догму зато што жели да га баш сви воле, па и Бог, баш зато што има секс са другим мушкарцима је кардинална глупост и лицемерје.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.