Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Vučićeva KZŠ bila je klasična kontrola štete, jer je njemu najvažniji rejting. Zato tako široko razigrava šalje šarene poruke, to mu je postao manir u skoro svemu što radi.

 

Manje važno je šta on stvarno misli o Paradi. To je skoro nemoguće oceniti na osnovu ove KZŠ.

 

Naravno, ali my 5 cents - Vučić nije homofob (u meri u kojoj to ima smisla reći za nekoga u njegovom kontekstu). Inače, sećam se njegovog nastupa na Piramidi pre par godina kada su ga pitali za Prajd koji te godine (2009?) nije održan, u kojoj je on rekao da svako ima ustavno pravo na slobou okupljanja i da je država dužna da to pravo obezbedi.

 

Što sve naravno nije naročito bitno za odluku da se Prajd održi.

Edited by Turnbull

  • Replies 8k
  • Views 674.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Ne nesto nego prajd. I to znaci da je ovo bila predstava za svet. I to je nešto što odgovara i vlastima i setacima

ovo je bilo poštovanje ustava

Naravno, ali my 5 cents - Vučić nije homofob (u meri u kojoj to ima smisla reći za nekoga u njegovom kontekstu). Inače, sećam se njegovog nastupa na Piramidi pre par godina kada su ga pitali za Prajd koji te godine (2009?) nije održan, u kojoj je on rekao da svako ima ustavno pravo na slobou okupljanja i da je država dužna da to pravo obezbedi.

 

Što sve naravno nije naročito bitno za odluku da se Prajd održi.

Ja mu bash ne bi nesto extra verovao na rec. :)

duh bergase ušao u tebe, pa si ljut na svakog ko ne misli kao ti?

nisam ljut, ne znam okle ti takva ideja. 

 

steins, videh odgovor. naravno da je ovaj prajd bio u interesu organizatora. što bi rekao šon koneri, šou? 

 

jeste u interesu vučića jer je opet izdominirao i pokazao da je milostiv.

 

ali opet, to ne znači da je upitanju samo predstava. ovde se ljudi polomiše da postoje neke dugoročno gledano dobre posledice organizovanja ovog prajda, na šta nisi ponudio kontra-argumente. 

Ma koga briga sta je on - pa imali smo neke nehomofobe koji su preporucivali 4 zida, zar ne? Njegov deo posla je da omogući prajd i to je odradio. I to je to.

U Vlajkovićevoj su nam dobacivali neki klinci koje bismo nas par žena istukle.

 

 

A inace ste miroljubive i protiv huliganstva. Sedam hiljada policajaca je cuvalo grupu od 500 ljudi. Koji trosak? Napakovao bih vasoj zajednici da pokrijete troskove pa da vidim da li bi setali sledece godine.

 

A zasto ne setate po Adi ili na Uscu, nego u centru grada?

ovo je bilo poštovanje ustava

'štovanje što bi neki rekli... 

"Je l' ste rekli samo oštro, ne?"

Nešto razmišljam, da je nečiji brat (Tadić, Đilas, Čeda...) ovako namlaćen, forum bi se raspao od teorija zavere, stigao Toma, mi smo sledeći i sl.

A inace ste miroljubive i protiv huliganstva. Sedam hiljada policajaca je cuvalo grupu od 500 ljudi. Koji trosak? Napakovao bih vasoj zajednici da pokrijete troskove pa da vidim da li bi setali sledece godine.

 

A zasto ne setate po Adi ili na Uscu, nego u centru grada?

 

:lolol:

 

Jel ti to ozbiljno?

Edited by Turnbull

A inace ste miroljubive i protiv huliganstva. Sedam hiljada policajaca je cuvalo grupu od 500 ljudi. Koji trosak? Napakovao bih vasoj zajednici da pokrijete troskove pa da vidim da li bi setali sledece godine.

 

A zasto ne setate po Adi ili na Uscu, nego u centru grada?

 

Pobeda!  :0.6:

A inace ste miroljubive i protiv huliganstva. Sedam hiljada policajaca je cuvalo grupu od 500 ljudi. Koji trosak? Napakovao bih vasoj zajednici da pokrijete troskove pa da vidim da li bi setali sledece godine.

 

A zasto ne setate po Adi ili na Uscu, nego u centru grada?

 

Echoes from the past. :lolol:

wayfaring stranger je Irinej. Odakle vam novci, strani plaćenici?

Edited by ljakse

U trenucima kad Danica Drašković uzme milion dinara mesečno, malo me zabole za državne pare...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.