Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Ostaje otvoreno sta bi s obezbedjivanjem istih tih prava prosli put...?
Pa ne ostaje otvoreno. Jednostavno su se usrali od huligana i/ili razmišljaju isto kao huligani.
  • Replies 8k
  • Views 673.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Pa ne ostaje otvoreno. Jednostavno su se usrali od huligana i/ili razmišljaju isto kao huligani.
Ili, najverovatnije, nisu hteli da gube glasove obezbeđivanjem Prajda, pa su iskoristili huligane kao izgovor. "Beograd u plamenu", mda.

ove godine, drzava je nabavila opremu za zaustavljanje otetih buseva a formirana je i jedinica za detektovanje kamenica ofarbanih u crveno kao i poseban rod vojske koji prati trenerke i fantomke. Zato ove godine, ponosno isticu u MUPu, bice odrzana Parada ponosa i smrdljive, nenormalne pedercine imace svoje ustavom zagarantovano pravo da svoju nenormalnost guraju u facu normalnim gradjanima ove slobodarske zemlje kojima je od toga muka. ... Kaze se, izmedju ostalog, u saopstenju iz kabineta premijera Dacica.

Ili, najverovatnije, nisu hteli da gube glasove obezbeđivanjem Prajda, pa su iskoristili huligane kao izgovor. "Beograd u plamenu", mda.
Pa otprilike. Samo ne znam koje glasove su izgubili. Jebem ti glasove više. I onako je važno jedino šta se kaže u kampanji.
ove godine, drzava je nabavila opremu za zaustavljanje otetih buseva a formirana je i jedinica za detektovanje kamenica ofarbanih u crveno kao i poseban rod vojske koji prati trenerke i fantomke. Zato ove godine, ponosno isticu u MUPu, bice odrzana Parada ponosa i smrdljive, nenormalne pedercine imace svoje ustavom zagarantovano pravo da svoju nenormalnost guraju u facu normalnim gradjanima ove slobodarske zemlje kojima je od toga muka.
Izuzev ukoliko policajci ne odbiju poslušnost, huligani ne budu baš nadrkani, ili iz bilo kog drugog razloga.
Pa ne ostaje otvoreno. Jednostavno su se usrali od huligana i/ili razmišljaju isto kao huligani.
Hm sto je onda sporno dovoditi u pitanje njihove motive... Ili nisam razumeo prvi post.
Hm sto je onda sporno dovoditi u pitanje njihove motive... Ili nisam razumeo prvi post.
Nisu njihovi motivi sporni, već bes i podsmeh građana zato što se oni uvlače EU. Naravno da je u ovom slučaju (kao i u mnogim drugim) dobro da se uvlače EU.
Ili, najverovatnije, nisu hteli da gube glasove obezbeđivanjem Prajda, pa su iskoristili huligane kao izgovor. "Beograd u plamenu", mda.
Isto.
Nisu njihovi motivi sporni, već bes i podsmeh građana zato što se oni uvlače EU. Naravno da je u ovom slučaju (kao i u mnogim drugim) dobro da se uvlače EU.
Dakle OK je imati lazne motive ali nije biti besan zbog toga...?Jbg ja sam cesto jako besan zbog laznih motiva, priznajem, a odavno se ovim stvarima ne podsmevam.Obicno te pratim ali sada ne uspevam...
Ili, najverovatnije, nisu hteli da gube glasove obezbeđivanjem Prajda, pa su iskoristili huligane kao izgovor. "Beograd u plamenu", mda.
Ovo sam i ja rekao na nekom od topica na politici, no nije post bas afirmativno prosao. Ove godine ocekujem slican scenario kao prethodne. Jedina nedoumica mi je oko koriscenja Dveri, odnosno da li ce Dveri opet biti u prvom planu ili ce biti isturen Obraz, 1389, "nezavisni navijaci" itd. Doduse, do oktobra ima jos skoro pola godine, ko zna koliko nas sranja ocekuje do tada koji ce umanjiti ikakvu zelju za odrzanjem Prajda. Za pocetak je bitno da Toma ne pobedi, a posle cemo lako. ;)
Ovo sam i ja rekao na nekom od topica na politici, no nije post bas afirmativno prosao. Ove godine ocekujem slican scenario kao prethodne. Jedina nedoumica mi je oko koriscenja Dveri, odnosno da li ce Dveri opet biti u prvom planu ili ce biti isturen Obraz, 1389, "nezavisni navijaci" itd. Doduse, do oktobra ima jos skoro pola godine, ko zna koliko nas sranja ocekuje do tada koji ce umanjiti ikakvu zelju za odrzanjem Prajda. Za pocetak je bitno da Toma ne pobedi, a posle cemo lako. ;)
Pa ne znam šta podrazumevaš pod "isturanjem", ja mislim da Dveri na ovu temu nastupaju relativno samostalno i vrlo predano i bučno - to je zapravo njihova jedina platforma ("Ova vlada - gej parada"). Da nije Prajda, Dverci bi trebalo da ga izmisle. Dok nisu postali stranka, samo su se u preiodu oko Prajda i čuli u mejnstrim medijima.

Ostaje nada da će jednog dana neki odgovorni i veličanstveni predsednici isto ovako ukidati ustavom zagarantovana prava nekim drugim grupama građana/stanovništva kao prepodobni predsednik i od strane državne bezbednosti tokom osamdesetih jedno kratko vreme progonjeni Boris Tadić i nekadašnji golman kadeta Radničkog NB i gradonačelnik Điki Lepak.

Edited by Filipenko

Nisu njihovi motivi sporni, već bes i podsmeh građana zato što se oni uvlače EU. Naravno da je u ovom slučaju (kao i u mnogim drugim) dobro da se uvlače EU.
Normalno. Zna se šta je veće zlo, bes i podsmeh većine.

Hahahaha! O, jebote! :isuse: Ali, neka. Ako gospodin gradonačelnik zaista širi toleranciju i pokrene ovaj projekat, onda ću ga mrzeti u svoja četiri zida. http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=9952

Vraća čovek za gay vote (LDP preletače). Mudro, državnički.

Edited by Buck Naked

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.