Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Po tw se pominju neki majmuni koji idu ka Skupštini, sa Kališa i od NBG... nadam se da će ih panduri primetiti i da se narod razišao bezbedno.

  • Replies 8k
  • Views 674.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Ma. Popišaj ti sve to.Jebe mi se za homofobične paćenike. Kod nas pristojan svet nije u stanju da se pridruži Prajdu. Nek puši kurac Beograd kad je iznedrio 200 ljudi.
Realno ljudi nisu znali. Realno je bilo više od 200 ljudi, ali prosto nisu bili pušteni među ekipu koja šeta.
Po tw se pominju neki majmuni koji idu ka Skupštini, sa Kališa i od NBG... nadam se da će ih panduri primetiti i da se narod razišao bezbedno.
#prajd BG: Grupa od 15 momaka upravo je prošla Sremskom ulicom i krenula ka Trgu Republike. Usput su lupali izloge i "pale mi se džamije."Je l na ovo misliš?Btw, prijatno sam iznenađena komentarima na b92, da li radi cenzura ili?
Ma. Popišaj ti sve to. Jebe mi se za homofobične paćenike. Kod nas pristojan svet nije u stanju da se pridruži Prajdu. Nek puši kurac Beograd kad je iznedrio 200 ljudi.
Pa nece biti da su svi ostali homofobicni..Verujem da je ogroman broj ljudi prosto nezainteresovan i za jedne i za druge. Treba raditi na promociji i promeni stava kod takvih ljudi jer se od njih ocekuje prihvatanje. Pukom glamom oko parade jednom godisnje se nece daleko dogurati od nocne skrivalice sa Dverima.
Verujem da je ogroman broj ljudi prosto nezainteresovan.
Uz mali amandman, mislim da je to istina.

sto fakat i ne cudi

Uz mali amandman, mislim da je to istina.
Vidis ja sam siguran da jeste..jer nikad vise ljudi nisam cuo da kazu "Boli me iza prajd i za pedere..neka odrze to svoje sranje i neka se teraju u majcinu." Slozices se da je to mnogo bolje od "Izlomiti govna pederska"..a to je bila parola svake godine.
Morao sam da se javim, slobodno ubijajte i nalog i mene, prastajte.
Vasin klon ubiven :(
rekao je da ubijete i njega. :fantom:
:lolol:
Vidis ja sam siguran da jeste..jer nikad vise ljudi nisam cuo da kazu "Boli me iza prajd i za pedere..neka odrze to svoje sranje i neka se teraju u majcinu."Slozices se da je to mnogo bolje od "Izlomiti govna pederska"..a to je bila parola svake godine.
pisem u afektu, pa prastajte, sto bi rekao Vasa, ali - nije mnogo bolje! ti takvi su krivi isto koliko i huliganska govna sto se stanje u srbiji ne menja. pazi, nije ih briga! pa kul, nije ni mene briga sto ljudi u srbiji zive ko pacovi, sto ti je svaki odlazak na porodjaj lutrija sa bolnickim infekcijama, sto umiru ko muve od preventabilnih kancera, sto rade bez da im se plati - sve to zasluzuju! kad god nesto kazem mojima u srbiji dobijem odgovor "ti ne znas, ti nisi ovde, ovde se tako zivi" - da, tako se zivi, s jebenim razlogom! za ostale, GlasR je dao predlog kako se spasti. ja nemam bolji.
doživotni mister latentnosti.

9518_1056871920350_1782439949_113572_479788_n.jpg40808_1262324376533_1782439949_515682_6096115_n.jpg

Dolazim na topic da podelim istu misao kad ono Hella već odradio posao :Hail:

Ne znam tko je mladac, ali za Estel plus milijarda i kusur.

Pa nece biti da su svi ostali homofobicni..Verujem da je ogroman broj ljudi prosto nezainteresovan i za jedne i za druge. Treba raditi na promociji i promeni stava kod takvih ljudi jer se od njih ocekuje prihvatanje. Pukom glamom oko parade jednom godisnje se nece daleko dogurati od nocne skrivalice sa Dverima.
Jebote, SNARC, pa je l čitaš ti šta sam rekla?

Pa, oboje ste u pravu. Ljude u principu boli k. za bilo sta od ceg nemaju neku licnu fajdu, vreme je kapitalizacije i ogorcene vertikalne stratifikacije drustva. "Promocija i promena stava" je nesto gde su merne jedinice decenije, tako da od godisnje galame odjednom tu sigurno nece biti nikakvih mirakula.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.