Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

laza je okej faca, deluje kao da mu je stalo do ljudskih prava.

Edited by Hella

  • Replies 8k
  • Views 674.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

aualal vera na muda

super je kad tako naleti neko poput vertera, te se uzjoguni svo forumsko pučanstvo, kao da je prvi iz sleda sličnih unazad petnest godina, te počnu da se objašnjavaju truizmi liku koji ne želi da čuje elementarne faktelejm en jusles, takvi se zaobilaze

evo i onaj vaš dejan ilić s peščanika kaže da je parada farsa jer je čuo od mene. :fantom:

Sve ako se u subotu Parada i održi, posle svega što je u ovih par dana izgovoreno, biće to samo kapric dvojice političkih siledžija koji su se uplašili pretnji jednog još većeg nasilnika, a to s ljudskim pravima nema nikakve veze.http://pescanik.net/2013/09/muke-isusove/
U jednom trenutku se Biljana osvrnula na mizoginiju protiv Verice Rakočević koju tabloidi razvlače zbog toga što se, valjda, udala za nekog lika koji je 30 godina mlađi od nje, lepeći joj etikete „baba“, i slično. Biljana onda kaže, mislim, ona njemu ne može da bude baba nikako, to je nemoguće, osim ako nije romkinja iz nehigijenskog naselja.
hvala, pejsi. biljana se grozno okliznula, ali miralemu je sigurno urnebesno duhovito.
napokon glas razuma
svaka čast.sss: vidimo se.http://ivinsvet.wordpress.com/2013/09/24/%D0%BA%D0%BE-%D1%98%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0-%D1%83%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD-%D0%B0-%D0%BA%D0%BE-%D1%98%D0%B5-%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82/

Šta je ovo "Iva"?

moron

biljana se grozno okliznula, ali miralemu je sigurno urnebesno duhovito.
bilo bi i meni da sam skapirao fazon. šta je htela da kaže?

pa da je razlika od trideset godina između prve i treće generacije je moguća samo kod "romkinja iz nehigijenskog naselja" :lol: :D :lol::lolol:što me podseti, kad sam sticajem okolnosti bila u porodilištu, bio ovaj dijalog:glavna sestra: "kolko imaš godina, a?"porodilja: "25"gs: "a tek treće?"porodilja: "i poslednje, meni dosta."gs: "ma nemoj da pričaš. imaš ti još vremena da rodiš koliko treba. ima još deset da rodiš, de set"znači, žena stand up, umrla sam od smeha, znači carica.psmoram da trejdmarkujem "što me podseti", ili makar da odsečem sebi prste kad upotrebim to u postu/pmu/mailu sledeći puta sto se ive tiče, ne znam da li je ovo isto šala ili ja na sve nasedam: http://ivinsvet.wordpress.com/2013/09/23/%D1%81%D0%B0%D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%98%D0%BC%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5/

pa da je razlika od trideset godina između prve i treće generacije je moguća samo kod "romkinja iz nehigijenskog naselja" :lol: :D :lol::lolol:
pčelica. da je to juče reko đilas danas bi se po medijima i socmrežama desilo sve suprotno od onog što se inače dešava danas (baš ništa).

Edited by Hella

To joj zato što je bff sa malom što džentrifikuje.

e, imam super pitanje. da li je veća uvreda reći nekome "ćuti tamo pederu" ili "ćuti tamo homoseksualcu"?

napokon glas razuma
Prije ce biti glas sluzbe i njihov napad na Dacica. Mi jadni srpski policajci, ugrozeni smo i siromasni a ministar licemjerno prica dvije price, jednu za Srbiju a drugu za slanje slike u svet ™.

a jel i sad moze da se dodje samo sa narukvicom? na mejlove niko ne odgovara.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.