Jump to content
IGNORED

That guy!


Buck Naked

Recommended Posts

šta sve neću pročitati! željko ivanek? homicide? kako on može da bude that guy?i aaron eckhart isto? two face? ne zvuči poznato?stvarno treba da gledate više filmova

Link to comment
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    21

  • Turnbull

    13

  • Lancia

    13

  • colonelo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta sve neću pročitati! željko ivanek? homicide? kako on može da bude that guy?i aaron eckhart isto? two face? ne zvuči poznato?stvarno treba da gledate više filmova
ja ovu temu shvatam kao Character Actors, i mislim da je Buck zapravo na to mislio kada je otvorio topić. ljudi čije likove znamo al niti su imali velike uloge u velikim ostvarenjima niti njihova imena većina ljudi zna.Point Taken se bunila u vezi CCH Pounder i HD Stanton zbog njihovih uloga u Bagdad Cafe i Paris Texas (odakle ih i znam) ali sem toga njihove pojave su epizodne u njihovom kompletnom opusu. That Guy su i Steve Buscemi i John Torturro al vremenom ljudi su upamtili njihova imena.ne smarajte više. Željko Ivanek nije that guy zbog Homicidea? aj ne lupetaj matere ti...edit:Mekhi Phifer12889008092.jpgDelroy Lindo:delroy-lindo-heist.jpg Edited by maheem
Link to comment
jedan od omiljenih: Aaron Eckhart
I meni je omiljen, ali nema šanse da je Eckhart "that guy", čak ni u najrastegnutijem smislu tog pojma.No_reservations.jpgRabbit_Hole_Poster.jpgpossession-poster.jpgLove-happens.jpgI mislim da smo upravo otkrili jedan čvrst kriterijum za diskvalifikaciju potencijalnih "that guy"-a. Ako ti se ime pojavilo na plakatu štampano krupnim slovima pored Đeniferinog, Gvinetinog, Ketrininog i Nikolinog, onda ti sasvim sigurno nisi niti ćeš ikada više biti - "that guy". Edited by Syme
Link to comment
ја сад први пут чујем за тог лика :unsure: (а и за те филмове)
A da li mu prepoznaješ facu? Ako ne, onda opet nije "that guy", nego ti prosto slabo gledaš filmove.
Link to comment
ја сад први пут чујем за тог лика :unsure: (а и за те филмове)
Suviše gledaš filmove sa Randy Spearsom.... :fantom:
Link to comment

Super je što gledate puno filmova i što znate sve glumce i što ste uopšteno carevi, a sad pustite nas koji bi trebalo da gledamo više filmova da uživamo u ovoj temi. Buck :Hail:

Link to comment
I meni je omiljen, ali nema šanse da je Eckhart "that guy", čak ni u najrastegnutijem smislu tog pojma.I mislim da smo upravo otkrili jedan čvrst kriterijum za diskvalifikaciju potencijalnih "that guy"-a. Ako ti se ime pojavilo na plakatu štampano krupnim slovima pored Đeniferinog, Gvinetinog, Ketrininog i Nikolinog, onda ti sasvim sigurno nisi niti ćeš ikada više biti - "that guy".
ok, povlačim. nisam ga gledao u ovim smećima :D
Link to comment
ok, povlačim. nisam ga gledao u ovim smećima :D
Possession je remek-delce. No reservations je jako sladak. Rabbit Hole je dobar. Jedino je Love Happens smeće. Ali - kad tako nazoveš film, drugo valjda i ne očekuješ.
Link to comment

Evo i ja da dodam jednog..... prošao kroz sve postove, vidim da ga nema, a čovek bio (i ostaće) "that guy" :)Paul Ben-Victor (nikad nisam mogao da mu zapamtim ime)34ybiiq.jpg2pzxmid.jpg

Link to comment

Deadwood je bio prava plantaža takvih glumaca:aroundpreo.jpgPowers Boothe (1948)keith-carradine-3.jpgKeith Carradine (1949)Jeffrey-Jone-2003.jpgJeffrey Jones (1946)Brad-Dourif.jpgBrad Dourif (1950)600full-leon-rippy.jpgLeon Rippy (1949)peter2.jpgPeter Coyote (1941)brian-cox-131447.jpgBrian Cox (1946)Samo da napomenem da su ovo uglavnom veoma poznati glumci, ali za neke su vjerovatno samo ''that guys''.

Link to comment

George Dzundza992BIN_George_Dzundza_002.jpgbtw Predrag Preza Milinkovic je bio jedini profesionalni statista u srpskoj kinematografiji, covek koji je imao staz u udruzenju dramskih umetnika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...