Jump to content
IGNORED

That guy!


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    21

  • Turnbull

    13

  • Lancia

    13

  • colonelo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da dodam listi i Jason Flemyng-a, ima vec jedno 15-tak godina "that guy" radnog staza kod mene :)

Bruce McGill
heh, pre 4-5 godina bio na "pogodi filmu" kadar sa njim, i ja jbte nisam mogao da se setim nijednog filma u kome sam ga video (a video sam ga u preko 20). Otad sam mu zapamtio ime, ali evo i dalje ne mogu da se setim nijednog filma u kome igra :D...btw, u poslednje vreme mucim muke da pohvatam imena vodecih glumaca mladje generacije --> Jamie Bell-a, Josh Hutcherson-a i Logan Lerman-a konstantno mesam, a bracu Hemsworth i Henry Cavill-a prakticno ne razlikujem. Jedva upamtih ko je Channing Tatum.
Link to comment
Robert_Lasardo_Picture.jpgRobert LaSardo, cak sam se potrudila i da mu ime zapamtim koliko mi je bio THAT guy ^_^
:Hail:Moj prilog, mada ne preterano korumpiran:post-109-13368418546462.jpg post-109-13368418708961.jpg
Link to comment

Imena il' se nije desilo! angry.gifEdit: Sjajno za "onog što stalno igra neke ludake" :D

Edited by Buck Naked
Link to comment

Neka mi Anne Ramsey (1929-1988) oprosti, ali ona može da prođe i kao "that guy" :Dpdvd_003.pngE sad, opet očekujem sveznalačke napade. Priznajem, ona jeste nezgodna jer je prepoznatljiva kao "baba koja je u Izbaci babu iz voza", ili "zla baba iz Gunisa" a cim ima bar jedan svima prepoznatljiv film, tj. ulogu, to više nije to.... No, eto, stavio sam je kao paradigmu "character actress".U smislu da joj ipak malo ko zna ime, a opisiva je u dve sekunde.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...