Jump to content
IGNORED

Pečenje


Corkscrew

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    26

  • banatjanin

    6

  • Barti66

    6

  • magnolia

    5

za ne daj boze ok je prasetina kod kruznog toka na kalenicu. nije ni blizu najboljih ali ima dobar promet, solidno prase i uvek je sveze, brzo se rasproda. jagnjetina kod njih sada pak ne, ogromna je.

Link to comment

Ajde malo da oživim i ovu temu - da li je neko probao pečenje iz "s.z.t.p.r. Baralić" :)? Nalazi se preko puta Pioniora u Mitropolita Petra.

 

to bi trebalo da je bg ispostava cuvenog baralica iz mrcajevaca kod cacka.

sto se kvaliteta tice, covek drzi nivo vec 30+ godina, i uvek je bio bolji od mnogo izvikanijih pecenjara u okolini cacka.

ovo vazi samo za prasetinu, jagnjetinu slobodno preskoci, nista neces propustiti. 

Link to comment

to bi trebalo da je bg ispostava cuvenog baralica iz mrcajevaca kod cacka.

sto se kvaliteta tice, covek drzi nivo vec 30+ godina, i uvek je bio bolji od mnogo izvikanijih pecenjara u okolini cacka.

ovo vazi samo za prasetinu, jagnjetinu slobodno preskoci, nista neces propustiti. 

Jeste, to su Mrčajevci. Hvala puno, prasetina me i interesuje :) Podeliću sa forumom utiske...

Link to comment

Baralic prasetinu sam probao na nekom slavlju u recimo ovo neko doba prosle godine i odusevio se. Posle sam uzeo i jagnjetinu i prasetinu kod njih za Bozic i prasetina je bila bzv, jagnjetina cini mi se prosecna s obizorom da nije bila sezona. Tako da ne znam sta da ti kazem, kvalitet varira. Mislim da ona pecenjara iza Bajlonove  pijace radi ok mada od njih nisam uzimao skoro. Ono sto  mogu da preporucim  je pecenjara Ana na pocetku Kumodraske, isto ispostava iz Cacka, budu opasne guzve za praznike kod njih i prasetina im je uvek bila vrh kad sam uzimao.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

za ne daj boze ok je prasetina kod kruznog toka na kalenicu.

ove godine za slavu smo kupili kod njih prasetinu

ne sećam se da sam skoro jela bolju

i ne da je do mene nešto bilo, nego su svi bili prezadovoljni

daleko bolja od one na bajloniju što je zola89 spomenuo, a to znam jer smo godinama kod njih kupovali pečenje

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...